Sterling by musicman

Bu senenin(2009) un başında olp ürünlerinin üretimi durmustu,buna en çok üzülenlerden biri de bendim,fakat bugün rastgele gezerken 2009 un başında açılmış bu alt firmayı gördüm.Anladığım kadarıyla kalite daha çok artmış fiyatlar olplere gore daha pahalı fakat kalite gerçekten musicmana çok benziyor.Özellikle ben JP50 modline göz koydum yaza kısmet artık, buyrun link price list e tıklayarak ABD fiyatlarını görebilirsiniz.
http://www.sterlingbymusicman.com
8O :D

Olp gitarlar her ne kadar tip olarak güzel gözükseler bile kesinlikle berbat bir işçiliğe sahipler...Birkaç yerde denediğim OLP lerin hepsinin manyetik ve sap bağlantı noktalarında çapak gördüm...Tam berbat bi durum haa bu arada unutmadan elime olp aldığım zaman gerçekten marangoz daymışım gibi hissettim buram buram ağaç kokuyodu :D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ernie Ball'un forumlarından okuduğuma göre kalite çok artmış , sadece gorunum değilde seste ve rahatlıkta da dahada yaklaşmışlar,saplar daha rahatmış(kullananlara ayrıca sordum) zaten bu fiyatlardan da belli(OLP lerden daha pahalılar)

Sterling Axis modelini denedim, eskiden OLP de kullandım bi müddet, görünüm olarak tabi ki epeyce ilerleme kaydedilmiş ama kesinlikle normal Musicman'le asla alakası yok...

Sterling by musicman Roy 34 kullanıyorum. Sterlingleri tavsiye ederim. Musicman'a en yakın tadı bunla alabilirsiniz.

Geri