Filofobi

Olm çok fena azıtacam bi geleyim de gör sen. Onurum ben gelcem 12 si gibi yanlız olm karşıla beni döverim bilgisayar + gitar + eşya olacak sçtım kısaca hehe

naptın olm sen şimdi onları niye götürdün niye getiriyosun gibi bi soruyla karşına çıkabilirim.ayrıca sana çüş falan olduumu belirteyim 12si te eşşeğin şeyinde lan okul zaten 20sinde açılıyomuş...

tamam la hele bi gel de karşılarık

lan döller ben haftaya geliyom böyle çarşamba gibi orda olurum olayın dibine vuralım artık yavaştan bu allahın mustafası ne yapıyomuş kırmızı bültene ikinci bölüm olabilecek söz yazdım onurcum kıvanca gönderdim alabilirsin ankarada olmayanlar da ankaraya gelmeden onlara söz möz yohhk

yok alim o konserde bizi taşlarlar. hepsi cazur cuzur death gibi olsa gerek. İçlerinden cenotaph ı biliyorum en iyi. Grind yaparlar. ama yok gerek de yok diyorum çünkü ben güzel izmirimi biliyorum :9

hoşgeldin ali, senin sololarıın onurun atakları, kıvancın bülbül sesi ve benim olağanüstü inanılmaz dehşet manyak tekniimiz sayesinde kulakarımızın pası gitti, oh ratladık valla...

Geri