Bilal Türen

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda alperal tarafından 2 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. Bilal Türen 22 Mart 1985'de İstanbul'da doğdu.Lise eğitimini Kartal'da aldıktan sonra Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldu. Bilal Türen lise yıllarında müziğe ilgi duymaya başladı Mehmet Akif Ersoy sanat merkezinde gitar ve piyano eğitimi aldı aynı yerde ilk konserini verdi.Yaptığı şarkılar çevresi tarafından beğenilince demo çalışmalarına başladı.2008 Aralık ayında 3 sene üzerinde uğraştığı "Önsöz" adlı demo albümünü bitirdi.Albümdeki 9 şarkının söz ve müzikleri Bilal Türen'e aittir.Şu an profesyonel albüm çalışmalarına hız veren Bilal Türen çeşitli organizasyonlarda ve mekanlarda müzik yapmaktadır…

Şarkıları dinlemek ve çeşitli bilgilere ulaşmak için;

www.bilalturen.net

www.myspace.com/bilaltur3n

2. Arkadaşlar mutlaka dinleyin.Gerçekten çok başarılı çalışmalar

3. Beğendim..Özellikle Borcun var çok sağlam olmuş.
    Zamanla istediği yerlere gelmesini umuyorum

4. İyimiş ama kayıtlar daha kaliteli olabilirdi.En çok sözlerini beğendim,etkileyici.
    Başarılar

5. 'Sansürsüz sevgi' haa bu söz çok hoşuma gitti:)

Sordum nefreti herkes aynı anlattı kuşlara sordum kaçtılar.Anlatın aşkı dedim herkes çok farklı sansürsüz sevgi dedim sustular.
    Ne güzel sözler,1 Hikaye de çok güzel
    Fırsat bulursam birgün canlı dinlemeye geleceğim.
    Başarılar

6. Bende çok beğendim hatta ilk dinlediğimde gözlerim doldu:)Aşk acısı çekiyorsanız uzak durun derim:)

7. "honized"sayesinde keşfettim:)teşekkür ederim valla iyimiş baya bikaç ay'a kalmaz çıkış yapar bu çocuk demedi demeyin:)

8. Borcun var gerçekten çok güzel başarılar dilerim.çok etkiledi beni.

9. Sesini Emre Aydın'a benzetiyorlar,bence pek alakası yok.yorumunu beğendim,güzel sözler yazdığını da söylemeliyim.iyi yerlere gelcek gibi duruyor uzaktan:)

10. Bazı şarkıların kayıtlar daha kaliteli olabilirdi ama profesyonel kayıt imkanı bulamayınca normaldir.
    Hikaye,borcun var ve yeter mi ömür şarkılarını çok beğendim diğerleri idare eder.yolu açık olsun

11. daha iyi olabilir. kolay gelsin.

12. Dinlenesi...çok hoş şarkılar
    Klibide beğendim:)başarılar dilerim