Suicide

Bir zamanlar bayaa dinlerdim ama simdi uzaklastım bu tarzdan.kalitesi bana gore tartısılmaz kendi tarzlarında ulkemizin onde gelen toplulugudur yine bence . . .

bu adamları ilk kez bugün(6 Kasım DeathStyle) dinledim ve izledim.. yok böyle bişey azizim meger Türkiye'de ne cevherler varmış da haberim yokmuş.. hele davulcuları yok mu beni benden aldı yeni idolüm oldu resmen o neydi öyle; mükemmel!!!! yarın ilk işim gidip bütün albümlerini almak.. helal olsun!!!

MeSSiaH_sic demiş ki:
bu adamları ilk kez bugün(6 Kasım DeathStyle) dinledim ve izledim.. yok böyle bişey azizim meger Türkiye'de ne cevherler varmış da haberim yokmuş.. hele davulcuları yok mu beni benden aldı yeni idolüm oldu resmen o neydi öyle; mükemmel!!!! yarın ilk işim gidip bütün albümlerini almak.. helal olsun!!!
:))bir ankaralı olarak sana yakıştıramadım arkadaşım suicide gibi yıllardan beri ülkede death metali en iyi yapan gruplardan olması ve sayısız konserler vermesi çoğunluğu ankara nasıl farkedemedin merak konusu doğrusu:)
son olarak grup samsun 19 mayıs Üni rock fest te sahne aldı ve herzamanki gibi muhteşemdiler salladılar samsunu .....davulcuları gerçekten mükemmel ama sen eski davulcularını izleseydin idol olarak erken seçtim derdin kendine şimdikini tabi uzaklarda arama diğer davulcuda şuanda baba grup cenotaph da çalıyor....bu arada grubun şuanki davulcusu yine ankaralı OminiusGref grubundan geçti bu gruba.....

"Terror preached" dinlyorum şuan yok böle bir grup ülkede ya evet üzüldüğüm forumda gıldırgıcık grupların sayfaları 1000 leri aşmış ama Suicide katılım çok az düşündürücü...

ben dün gece saklikent'teki rotting christ konserinde seyrettim suicide'ı. Kesinlikle şunu söyleyebilirim çıkan diğer gruptanda rotting christ'tende çok daha üstün ve güçlüler. Zaten chuck'ı anan tek onnardı.
3 tane death çaldılar, togerher as one, lack of comp. ve flattening of emotions. Ordaki herkes de gördüki davulcuları tam bir makine. Öyle kros gideni görmemiştim hiç. Ben de şu an terror preached dinliyorum punchar ;)
haklısın yok böyle bir grup.

ortak düşüncelerde olmak güzel bir duygu fazla söze gerek yok iyi bir müzik dinleyicisi ka death dinleyen biri olraka ben bu düşüncedeyim grup ülke müziğinin çok önünde ve kalite zaten yıılardan berı müzikle uğpraşan insanlar onlarda bunu fark etmilerkı hala dimdikler sadece destek vermnek gerekıyor hatta destek vermesekte köstek olmayalım saygılar ....

blackit demiş ki:
geçenlerde bizim okulun festivaline geldiler(ondokuzmayıs üni.) hiç hoşlanmadım.pek iyi bir grup değil.

konuşuncada boşa konuşuyorsyn diyolar ama üztekı bu arkadaş ınsanı yorum yapmaya zorluyor ve her defasında boşver dıyorum kendıme ama yıllardan berı bu durum yüzünden önümüze bakamıyoruz....
gruptan hoşlanmaman (ki zaten zor bir müziktir) onun iyi grup olup olmadığı hakkında nasıl yorum yapma hakkı doğuruyor sana düşündürüyor ınsanı....yapılan müziği bilirsin anlarsın da konuşursun iyi bir grup değil diye....

saklıkent teki konserde ilk defa seyretme şansını yakaladım.gecenin bencede en iyisiydiler.flattening of emotions la beni benden aldılar.istanbul dan kalkıp gittiğime deydi doğrusu.daha da başarılı olacakları kesin.soundlarının türkiye müziğinin ötesinde olduğuna kesinlikle hak veriyorum.umarım bir daha karşılaşırız...

davulcunun konser görüntülerini web sitelerine koymuşlar..
Eleman dinamo gibi zaten böyle bir grubun kötü davulcusu olamazdı heralde.

Websiteniz cok iyi olmus,sonucta Suicide, hakkinda birsey söylemeye gerek yok.Gecmisleri ve yaptiklari müzik herseyi anlatiyor.

bugun Hefty gigsde ilk defa izledim, ve DEHSET bir sahne performansi ile napalm gibi bombaladilar :twisted: su ana kadar Turk metal camiasinda en etkili grup bence SUICIDE.. aha buraya yaziorm.. :twisted: HArikasiniz abilerim... dort dortluk grupsunuz! basarilar, son albumunuzu derhal alacagim! :x huu yeah

Geri