Avrupa Yakası

Arkadasların forumunda gecti de lafı forumu farklı bi konuyla doldurmak istemedim.
Abi hayatımda nadir televizyonu acmışımdır ya haber izlemek icin ya mac ya konser yani . ama her carsamba bi insan aynı saatte evde olurmu ya . basından kalkmadan izliyorum benden 10 puan abi. ayrıca fatoşa hastayım her gordugumde falan oluyorum yani :p

G
Dermişim ortamı gerermişim :D Her hafta olmasa bile zaman zaman seyrediyorum, gerçekten ince esprilerle dolu bir dizi; Şesu' yu saymazsak :) Ona ve pilav hastalığına pek ince diyemiycem :)

hastasıyım ne diyeyim...
yarın akşam mezuniyetimiz var aklım hep Avrupa Yakasında olacak :(
Şehsu en sevdiğim karakter diyebilirim.modern kıro
"go home yankee,go home yankee" çok güldürmüştü beni...bir de Volkan'a cluber öğretmeye çalıştığı bölümün her karesi hafızamda resmen,çok komik bir bölümdü...
İfo koparıyor zaten: "Tahsin her taraftan geliyorlar" filan deyişi...
Fotosentez güzelinin maço tavır beğenisi...
bu dizi gibi birkaç dizi daha olsa geri kalan onlarcasını çöpe at!

Çok güzel dizi, hatta tek güzel Türk dizisi diyebilirim. Bir kere kadro harika. Takıldıkları şeyler de süper, mesela "Oha falan oldum yaneee" ama şu ana kadar beni en çok güldüren 2 şey var
1) Aslı ve Cem'in Türk filmi tribinde yaptıklasrı, hüzünlü "Yazın kaç sayfa tutar" konuşması
2) Şehsu ve bağlamacı
:) Umarım devam eder de Türk yapımcılar Amerikan dizilerinin ucuz kopyaları yerine daha iyilerini yapmaları gerektiğini anlar.

abi genelde guzel olan diziler pek kalmıyo alısıla gelmedik diziler kalıcı oluyo ama maddi destek sunarım dizi ekibine yeterki carsambaları beni guldursunler :p