Jackson Warrior Js30 ları nasıl bilirsiniz?

Jackson ın 4 farklı üretimi var diye biliyorum
sırasıyla en kalitelisinden vasatına doğru usa-japon-kore-hindistan
usa üretimleri en babalarıdır ağacı oturmuş genelde emg ve üst seviye seymour duncan manyetikler kullanılır japon üretimleri ile arasında o kadar yüksek fiyatlara değer mi tartışılır
japon üretimleri pek çok gitaristin alabileceği makul fiyat seviyelerindedir ağaçları ve seymour duncan manyetikleri her türlü götürür
kore üretimlerin japonlardan pek farkı yoktur duncan design manyetik çin burgular falan kullanarak fiyatı bira daha makuldur japonlara göre
Hindistan üretimleri herkes jackson alsın diye sanki üretilmiş en ucuz modelleridir TR de fahiş fiyatlara satan mağazalar var..JS serisi olarak geçerler hiç kullanmadım fakat yabancı forumlarda F/p olarak oldukça övülürken bizim TR forumlarda yerden yere vuruluyor nedense hamur gibi ağacı vasat CVR manyetiklere sahip oldukları söyleniyor..Demek oluyorki en baba işi bilen gitaristler bizdeymiş :D
aslanlar alırsınız elinize gitarı tonu çalımı hoşunuza giderse alır geçersiniz bu kadar da takıntılı olmayın zamanında sb heavy V kasa çaldım kimine göre iğrenç gitardı ama kendi yaptığım solid state 50 watt amfi ile deli gibi metal çalardım...

Geri