Transfer Haberleri

'Forum Meydanı' forumunda Purgatory tarafından 27 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. En son transferler buradan öğrenilir efendi! iddiasındaki arkadaşlar toplansın diye, yine kaybolanlar arasına girmiş olan bu başlığı açayım dedim sezonlar yavaş yavaş sona ererken.

Buradan bu vesileyle spor bölümündeki bunca başlığın ne olduğunu yönetime sormak istiyorum, hakikaten kendi kendine mi kayboldu bunca başlık? Server problemi vardı tamam da bu kadar ciddi boyutta mıydı bilemiyorum çünkü giden başlıkların haddi hesabı yok. Onca yazı, onca emek puf olup uçuyor insanın kanına dokunuyor. Bu başlık var mı diye alt taraflara bakarken Yener'in açmış olduğu Spor Ürünleri başlığını gördüm, onun açılış mesajında demiş ki: "Forumda dolanırken Spor Kompleksleri başlığını gördüm ve bunu da ben açayım dedim." O başlık da böylece hatırıma geldi, ne güzel stadyum ve salon resimleri vardı yahu.

Neyse konuya dönecek olursak, sanırım her sporseverin en az lig zamanı kadar heyecanlandığı; tatil zamanının olmazsa olmazıdır şu transfer mereti. Avrupa'da ilk ses getirir hamleyi teknik direktörlüğe Van Gaal'i ve forvete de Stuttgart'dan Mario Gomes'i transfer eden Bayern yaptı, bakalım başka neler göreceğiz. Ha bir de dolaşırken şunu gördüm vay anasını dedirtti: "Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Darius Vassel, Fabrice Pancrate ve Tarık Sektioui ile transfer görüşmesi yaptıklarını açıkladı." İsimler hakikaten üst düzey sayılabilecek isimler Kayserispor için, özellikle bir dönem İngiltere Milli Takım forması da giymiş Darius Vassel'i alırlarsa helal olsun derim. Sektioui'de iyidir.

http://www.ntvmsnbc.com/id/24970289/

Evet, konuşalım gaza gelelim.

2. evet o kadar çok başlığın aniden havaya uçmuş olması bizim emeklerimiz açısında kötü birşey, emrah kardeşimin dediği gibi spor kompleksleri başlığında emek verilmiş materialler vardı, sonra bi ara tribün muhabbeti çevirdiğimiz bir başlık ta vardı, ona noldu onu da bilmiyoruz mesela. eğer bu başlıklar umarsızca gözden çıkartılıp siliniyorsa çok yazık, neyse...

moruk o bu değil de siz ronaldinho'yu alıyormusunuz şimdi, ondan haber verin :D

3. Yok olm almıyoruz Ronaldinho ile Alex yan yana oynamaz. :D

4. :):):):):):):)

Türkiye'den başka bir ülkede şu "yanyana oynayamama" sorunsalı konuşuluyor mu acaba, merak ediyorum :)

5. juninho boşa çıktı. bakalım fotomaç en çok hangi takımımıza yakıştırcak kendisini :D

6. Son 3 senede 2. kere çıktığı Süper Lig'de kalıcı olmayı hedefleyen Kasımpaşa olabilir mesela. Bu arada Gomes 30 Milyon Euro'ya gitmiş Bayern'e. Yazık günah, insan hiç mi iş bilmez? Zaten iki tane pivot santraforun var ve bir de bu balon herife bu kadar para sayıyorlar. Güiza vakasının biraz daha büyüğü. Bayern gibi ince eleyip sık dokuyan bir takımdan böyle bir öküzlük gelmesi enteresan, o meblayı kesinlikle hakeden bir oyuncu değil. Fiyatlar çok fena aldı başını gidiyor. Tamam bütçeniz güçlü de, bokunu çıkarmaya ne hacet.

7. gomes'i alana kadar dzeko'yu alsalarmış bari. verdikleri paraya değerdi.

8. medaya göre galatasaray dünya karması kurdu ne iş lan bu sallayan sallayana aq

9. GS Leo Franco'nun evini bile tutmuş diye haber gördüm bir gazetede.

10. juventus fabio cannavaro'dan sonra werder bremen'den diego'yu da renklerine kattı.

11. Yalnız Juventus taraftarının "davayı satan" Cannavaro'ya karşı bir gıcığı var diye biliyorum; yok öyle takım küme düşünce başka ülkeye gidip işler iyi gittiğinde geri dönmek.

12. hem de baya baya bi gıcığı var. cannavaro'yu istemiyoruz pankartlarını da astılar bolca.

13. ama juventus küme düşürüldükten sonra birçok futbolcusunu kaybetti.ibrahimovic,viera,cannavaro...

14. Uefa sitesinde Rijkaard'ın gs'ye gelmesini manşet yaptı.

15. 2 yıl üst üste şampiyonluk kesin diyorum galatasaray için.ama 3. için süpheliyim..
    yanlıs anlamayın sampiyonlarligi şampiyonlugundan behsediyorum :twisted:

16. Bravo CCeeMM :)

17. Hollanda ekolünü ben deli gibi isterken, bunlar kaptı... Cem'in dediği gerçekleşebilir, en azından ben bizim için 96'da sona eren 7 senelik o süreç gibi bir sürecin başlayabileceğini düşünüyorum...

18. Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Darius Vassel, Fabrice Pancrate ve Tarık Sektioui ile transfer görüşmesi yaptıklarını açıkladı.
    ama sözde bunlar yine bişi çıkmaz.

mehmet topuzda beşiktaşa gidiyo.

19. Konuşulmuyo çünkü bu oyuncular Türkiye'ye geldiğinde koşmuyorlar. Sen deli gibi koşan messi'yi türkiyeye getir o mütevazi adamın bile bir tarafı kalkar. Parasını aldığı bir işten daha çok eğlenceyede döner. Alex'in milli takımda Ronaldinho ile amerika kupasında neler yaptığını bir hatırlayın. Eşşek gibi koşuyordu yiyiyorsa koşmasın =)

20. Darius Vassel,Ankaragücü için Türkiye'ye geldi.

Bu Sayfayı Paylaş