Orpharion - Symphonic/progressive Metal

'Grubunu Tanıt!' forumunda kubi_net tarafından 8 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. 12108868_1184867601523963_4251177014145230852_n.png op.jpg Orpharion founded by Kubilay KAPSIZ in 2008.But later band was disbanded.Today;2012 band is reunited with new members.The band generally sounds like symphonic and progressive together.Their musical styles has no boundries.

"Orpharion" name comes from an stringed instrument used in 16th century.The orpharion is a plucked instrument from the Renaissance. It is part of the cittern family. Its construction is similar to the larger bandora.
    The name of "Orpharion comes from "Orpheus" and "Arion".

Vocals : Ebru KILIÇ
    Guitars : Kubilay KAPSIZ
    Drums : Görkem ÇELİK
    Bass : Görkem BÜYÜKEŞMELİ
    Keys : Gençay SAYIN

Orpharion

Son düzenleme: 30 Nisan 2016
  2. Ekim ayında yayınlanacak olan "Revival" isimli single parçamızın teaser'ı yayında,ayrıca yeni kanalımıza da abone olabilirsiniz...

"Revival" Teaser

3. Yakından takipteyim. Prog - power hayranı biri olarak Türkiye'den kaliteli bir grubun çıkması beni çok sevindirir. Yolunuz açık olsun.

4. Ve beklenen haber. Beklenen teaser... Harika....

Kubilay tebrik ederim. Emeklerine, uykusuz gecelerine, sıkıntılarına, imkansızlıklarına vs. her şeyine tanık oldum. Bu Singleın ne şartlar altında, ne emekler verilerek hazırlandığını biliyorum. Ve harikasınız diyorum.

Maddi manevi tüm desteğimle her zaman yanınızdayım.

Bu daha başlangıç... :)

kubi_net bunu beğendi.

5. Adamın hası kendini nasıl da belli ediyor =) Abim teşekkür ederim söyledğin güzel cümleler için elimden geleni ben ve arkadaşlarım yapıyoruz hepimiz adına sana kocaman sevgiler iletiyorum =)

6. Teşekkürler umarım destek buluruz ve bu güzel işleri dinleyici dostlarımızla paylaşabiliriz

7. srv975

srv975

467
    159
    506
    Güzel bir çalışma geliyor. Ekime 10 gün kaldı. Başarılar.

8. insanatomystic ve MetalAddiction bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş