Özgün Göktürk (Bursa)

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda niflheim tarafından 15 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Selamlar. Evimde yaptığım kayıt beste denemelerini myspace sayfamdan yayınlıyorum. Dinleyip yorumlarsanız çok sevinirim. www.myspace.com/ozgungokturk

war_and_pain bunu beğendi.
  2. Süpersin özgüncüm aynen devam helal sana...

3. çok beğendim.. ellerine sağlık... kayıt için ne program kullandığını sorabilirmiyim?

4. Erman abicim çok sağol mahçup ediyorsun hep:)

"solti" çok teşekkürler hocam çok sevindim beğenmene. Cubase kullandım kayıt programı olarak. Davullar için groove agent 2, bas ve klavyeler için hypersonic 2 adlı vsti programlarını kullandım. Lakin davullardan pek memnun değilim ezdrummer'ı deniyorum. Henüz bir kayıtta kullanmadım ama tavsiye ederim.

5. EZ Drummer benim de favorim. Elime geçtiğinden beri pek mutluyum :)

6. Aynen benimde gördüğüm en başarılı davul vsti si o :)

7. Myspace'e "Pirates of the Caribbean (Cover)" çalışmamı ekledim. Keyifli dinlemeler.

8. Maşallah...

9. Son video müthiş gerçekten, tebrik ederim. :) Gitarınızın modeli nedir acaba?

10. Baştan sona sıkmadan izlettirdi klip, harika olmuş ;)

Bu çok hit alır Özgün sana söyleyeyim :)

11. Teşekkürler :) Gitar ibanez rg2550. Ama soyulmuş hali :)

12. Pedalboardinizi gormustum baska bir forumda, peki amfiniz nedir? Cok genis bir yelpazeniz var sound acisindan.

13. Amfim yok şuan. Çaldığımız barlarda ne denk gelirse artık :) Kayıtta da sadece pod xt live kullanıyorum zaten. Ama son zamanlarda tech21 pe60 almayı düşünüyorum.

14. tüm şarkılarınızı dinledim.güzel besteler.iyi düşünceler.satriani,vai tarzı gitar stiliniz var.bu tarz şarkılar çalar dinler arkadaşlar çok sevecektir.iyi kulağınız var.başarılar diliyorum.aa son şarkıyıda bir dinleyelim.hocam bu şarkı çok hoş.soloların hiç bitesi gelmiyor.çok başarılı olmuş.eline sağlık.umarım istediğiniz hedefleri tutturursunuz.

yusuf

Bu Sayfayı Paylaş