Davul için yardım

'Davul ve Ekipmanı' forumunda venomous__ tarafından 27 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Öncelikle herkese merhabalar ;
  Yakın bi zamanda eve davul almayı düşünüyorum.Sadece evde kullanmak için ucuz ,birazda kaliteli(en azından alır almaz parça değiştirmek zorunda kalmıyım) davul markası tavsiyeleri istiyeceğim.Bunun dışında en önemli sorum ise bu davulu nasıl susturacagım :) Malum apartman dairesinde yaşıyoruz.Bunların susturucu derileri varmış ama kafamdaki soru işareti bu deriler davulu ne kadar susturuyo?Yani en azından ses evden dışarı çıkmıyodur diye düşünüyorum fakat bilenlerin tavsiyelerinide alsam fena olmaz.Şimdiden teşekkür eder yardımlarınızı beklerim
   
 2. ..
   
 3. biliyorum apartman dairesinde yaşayan biri olarak seçme şansım yok ama elektronik de ne bilyim oyuncak gibi geliyo bana :) Anlamadıgım bi nokta davulda bu susturucular davulu ne kadar susturuyo?Çevremdede eve davul alcam dediğim zmn insanlar 2 kere düşün diyolar..Yani yeteri kadar susturmuyomu .
   
 4. vas

  vas

  Sadece evde çalışmak için alacağım, konsere monsere götürmem gerekmez diyorsan davul yerine pearl rthym traveller türü bir cihaz daha uygun olur. Ama diyorsanki davul almışken etkinliklere götürmek farz olur, o zaman susturucu plastikler satılıyor onlardan alabilirsin yada yine pearl'ün mesh head denilen delikli zarları var onları öneririm.

  Marka dersen yamaha, tama ve pearl'ün giriş seviyesi veya alt orta seviyesi aletleri idealdir. Bence aksam olarak en iyisi pearl ama sen tek bir kişinin ipiyle kuyuya inme, olabildiğince araştır, git bütün markaları dene denetmeseler bile aksamlarını iyice incele.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş