Elektro Gitar Alıcam??

'Elektro Gitarlar' forumunda yilmayan09 tarafından 12 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

1. İyi günler ben gitarımı değiştiriyorum ve ne alacağımı bilmiyorum 1000-1500 tl arası param var.bu paranı içine amfi , jacklar , pedalda giriyor.
    Tarz olarka rock metal müzikten hoşlanıyorum ve bunu icra edebileceğim bir gitar amfi ve pedal soruyorum sizlere
    :arrow:

2.  
  3. Rock - Metal dediğin olayın 1000 lerce türü var.

4. Tabii öncelikle Türkçe konuşmayı ve yazmayı da düzgün bir şekilde icra etmek gerekiyor.

BLACKHELL bunu beğendi.
  5. Anlayamadım ?

6. Başlığın sahibi anlayacaktır.

Umuyorum.

7. Kusura bakma.Beni kastediyorsun sandım.

8. klavyemde sorun var dostum!! türkçe yazmayı bilmiyoruz değil!!

9. Ben hard rock ve ya metal bazen sert metal tonları yakalamak çığlık soloları gibi tonlar istiyorum uygun ekipmanı önerirmsiniz
    sizce cort evl z4 marshall mg15 cdr
    bide yanına metalmuf nasıl olur
    saolsun la-minör kerem abiden yardım aldım ama sizlerin yorumlarınıda görmek isterim türkçe bilmediğimi kastekmeyiniz klavyem değişicek!

10. "Alıcam" Bundan bahsediyordu sanırım arkadaş. "Alacağım"

BLACKHELL bunu beğendi.
  11. teklifin için saol ben sabit köprü gitar seviyorum

12. al tabi ya, elektro gitar al, amfi al. dehşetengiz, sıpsıcak, kuru ve çığlıklı tonlar için bi metalcore al , sonrada arkasına mt2 koy, jaksın js30 wariyır gitar olsun. amfide marshall tabi kie.

13. b.c rich tavsiyemdir :D

14. Metal caliyosan benim gibi :) sana 7 telli jackson js 22-7 oneririm.butcenede uygun ;)

15. Güzel tavsiye, fakat başlığı açan arkadaşın 2009'dan beri beklediğini sanmıyorum.

BLACKHELL, gnccntrk ve EdO bunu beğendi.
  16. Bir ara üstünün çizildiğini açtığı konuların da çöp kutusuna gittiğini gördüm. Konunun biri çok eski olunca merhamet ettiler galiba :) Yanılmıyorsam forumda herhangi bir yere yazmak için 10-20-30 vs.. gibi sayıda mesaj sayınızın olma zorunluluğu yok. O yüzden çılgınlar gibi trollemeye de gerek yok.

17. ery

ery

190
    37
    205
    İbanez rg350dxz ve ya rg370dxz ve ya rg350exz

Bu Sayfayı Paylaş