Jackson Seri no hakkında yardım

'Elektro Gitarlar' forumunda dynstuff tarafından 20 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

1. slm arkadaşlar elimde bir jackson rr3 var uzerinde de kendi manyetikleri ola duncan desing hb 108 ler mevcut ve seri nosu : 9699915 acaba kaç yılı uretimidir bilgi verebilicek arkadaşlar varsa sevinirim.

manyetikleri hakkında http://www.seymourduncan.com/products/duncan-designed/cutting-edge-2/hb108/ bazı uretim yıllarında farklı olduğu için ayrıca belirtmek istedim.

2. japon jacksonlarda seri no üzerinden bilgi alamazsın. gövde ile sapı ayırırsan gövdenin üretim tarihini öğrenebilirsin, onun haricinde ancak hardware renginden falan yararlanarak tahminler yürütebilirsin ki çok da sağlıklı değildir.

3. Selam. Elimde sl3 japon var ancak japonmudur emin olamadım. seri no 06 ile başlıyor 6 haneli 06 yapım yılımıdır? 06 yapım yılı ise 2006 da japon sl3 üretimi varmıydı. yoksa 2006 yılı soloist nerenin üretimidir?

4. Hocam 7 senelik konuyu hortlatacağınıza keşke yeni konu açsaydınız

5. welmour

welmour

557
    1,110
    9,006
    Jackson'larda kodlamalı seri numarası (ilk iki rakam üretildiği ay vb. gibi) sistemi olmadığı için nedir ne değildir kestirmek çok zor genelde gitarları. En sağlıklı bilgiyi size yine JCF verir.
    Bei Facebook anmelden | Facebook (niye almanca çıkıyorsa. JCF 'nin facebook sayfası.)

TBBulgurlular bunu beğendi.
  6. Teşekkürler hemen bakıyorum

Bu Sayfayı Paylaş