elektro gitar almak istiyorum

'Elektro Gitarlar' forumunda SondGarden tarafından 23 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

1. yalnız arkadaşlar parayı verip gitarı alıcaz mı yoksa başka şeylerde istiyorlar mı ?? :?:

2. Ne kastettiğini pek anlamış değilim.Site aracılığı ile mi almak istiyorsun?

3. - İkametgah ilmuhaberi
    - Ehliyet fotokopisi
    - Sağlık raporu
    - Lise diploması
    - 4 adet vesikalık foto
    - 3 çay kaşığı şeker
    - Yarım limon

Üzeri için:

- 3 çay bardağı tarçın
    - 2 sincap

Sanırım bunlar gerekli, unuttuğum şeyler olabilir.

4. önce gitar ehliyeti alman lazım.onun içinde bakırköyde sınavlara gireceksin :D

5. diye baslayarak uzun bir mesaj yazmistim bu alana ama anladim ki elemanin kapasitesi bu mesaj icin yeterli degil. Siliyorum mesajimi.

6. yane ben parayı gitarı alıp götürebilir miyim?? onu diyorum yoksa imza falan istiyorlar mı ??

7. Gitar yerine bir Türkçe Dilbilgisi kitabı al.Onda imza istemiyorlar direk parayı verip alıyorsun.

8. :wink:

9. arkadaşım ne soracaksan daha acık ve net olmaya calıs yada beceremiyorsan burda arkadaşlarımız en dogru tafsiyeyi vermiş gitar yerine bi dil bilgisi kitabı al

10. saf katıksız malsın yada eğlence arıyorsun..
    sen en iyisi parayı gitarı alma.burayada girme.müziğede hiç girme bence..

11. parayı vermeden gitarı alcan :D arkadaşım kusura bakmaa..ama hakediyorsun bu lafları.sen biraz araştır.neler gerekiyor. bunun için uzmantv.com u öneririm.videoları seyret.elektro gitar hakkındaki tüm bilgiler mevcut.ama sen pek ilgili birisine benzemiyorsun.forumda boşuna yer kaplıyor bu başlık.

12. parayı vermeden gitarı alıyosun önce. sonra istersen havale yapıyorsun istemez isen parada gitarda sende kalıyo sana bağlı yani

13. arkadaşım senin telli çalgı bulundurma ruhsatın varmı? yoksa ayvayı yedin bakanlıktan çıkan yeni bi kanuna göre aynı sigara yasakları gibi para cezası olacakmış ruhsatsız telli çalgı dan yakalanırsan tel başına 69 lira cezası var .. yok ben telsiz çalarım diyosan sorun yok bak keyfine

14. Seni adam yerine koyup o kadar yazdim ama gercekten malin tekiymissin. Kac mesajdir derdini anlatamadin.

Sen bosver gitari falan, en iyisi bir Turkce kursuna basla, sana daha faydali olur. Islik bile calamazsin bu kafayla...

15. olum asıl anlamayan sizsiniz ... para vermeden birşey alınmayacağını bilen bir zihniyet mi var dünyada...

16. Para vermeden bir şey alınmayacağını "bilen" bir zihniyetmi var dünyada ? Olum ? Var mı bu zihniyet ? Dünya ? Para ? Asıl anlamayan ?

Devrelerin yanmış arkadaşım senin. Kim ? İmza ? İsterlermi ki ? Yani parayı hani ?
    Çok komik ulan ahahhahh

17. fazla yüklenmeyin bence.. tanımıyorsunuz. 10 yaşındaki bir kişi de olabilir (yazdıklarından 10-13 yaş anlaşılıyor) ..

Şimdi parayı veriyorsun sonra gitarı alıyorsun. İmza falan atılmıyor. ama kredi kartı ile almak istiyorsan imza gerekebilir. O zaman babanla veya büyük birisiyle gidersin.

18. Bu arkadaş eğer elektro gitar alırsa yandık..Bu seferde garip garip sorularla uğraşacak forum ahalisi..

- Gitarımdan çok sakin bi ses geliyor,öyle cazır cuzur sesler gelmesini istiyorum,ne yapmalıyım.

- Gitarımı nekadar sıklıkta akort etmeliyim.Bozulurmu sürekli.
    .
    .

Gibi.

Bir kaç ay sonra ise,hani işi öğrenmiş olcak ya,sorular değişecek.

- Arkadaşlar geçenlerde bi videoda gördüm.Adam gitarın arkasına şu kalın pillerden takmış,ne işe yarıyor o pil.

- Bu lambalı "anfi" denilen olay ne oluyor tam olarak.Benim "anfimde" de lamba var.Küçük kırmızı lamba,benim amfimde lambalımı şimdi.Lütfen yardım edin.
    .
    .

Gibi.

Dahada ilerde sorular iyice kafa karıştırıcı olacak.

- Arkadaşlar bende Rackson marka bi gitar var.Hayvan gibi tonlar almak istiyorum.O yüzden emg 81 85 modifiyesi yapmayı düşünüyorum,sizce uygunmu.

- Bütçem 200 TL,elimdeki ekipman yetersiz geliyor artık,birebir Metallica tonlarını almak istiyorum,ne önerirsiniz
    .
    .

Gibi :D

19. he he bu gerçekten çok iyiydi:)

20. Dostum sen kaç yaşındasın? :)

Bu Sayfayı Paylaş