Yasak Bölge

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda devil7 tarafından 31 Mayıs 2004 tarihinde açılan konu

1. Slm arkadaşlar.biz yasak bölge grubuyuz. dün akşam dummy barda 2100:22:00 saatleri arasında ankara rock festivali adı altında bir organizasyonda idik.belki bizi dinlemiş olanlarınız vardır yorumlarınızı bekliyoruz... :twisted:

2. Ben dinlemedim ama başarılar dilemek istiyorum...
    ----------------------------------KAÇAK------------------------------------

3. ben de başarılar dilemek istiyorum çünkü ben yasak bölge basistiyim nbr deniz?

4. Hipno arkadaşım çok teşekkür ederim .konser tarihlerini buradan yayınlayacağım eğer ankaradysan beklerim bu yakınlarda konser var tarih yazıcam sonra :metalhead

5. ne o lan çakal elektro sarmadımı :p

6. Pus

Pus

222
    0
    300
    Olm Her yerde elektrocuyum diye gez. Sonra bassist deyince işler sarpa sarıyor. Batucum, keretalık yapma. O yasak bölgenin bascısı. Yasak Bölgede Gitar benden sorulurdu zamanında......

7. Başarılar beyler,tarzınız nedir?

8. Pus

Pus

222
    0
    300
    Aslında hard rock diyebiliriz. Türkçe sözlerle. Biraz gümbürdüyoruz yani. Ama davulcumuz Türkçe Doom metal olduğunu söylüyor. Tam bizde karar veremedik yani.

9. Bi ara dinler karar veririz o zaman :lol:

10. Pus

Pus

222
    0
    300
    Hey grup elemanları! bi bilene soralım artık şu tarzı. Ortalıkta Seda Sayan gibi "biz Yasak Bölge müziği yapmak istiyoruz" demekten bıktık yaaa!...
    Olm artislik yapmayın bu arada. Salı günü yani bugün 16.30 da felsefe cafedeyiz....

11. abi bas çok farklı ve güzel bi olay. ha eğer hardcore meselesini soruyosan şu ara yeni bi proje üstünde duruyorum. orda elektrodayız yine.

12. Pus

Pus

222
    0
    300
    Ey ahali

Mukaddes grup üyeleri;

Bi konser organizasyonu yapalım diyoz ne diyonuz....

13. Pus

Pus

222
    0
    300
    :zipla gibi de şovmen adamımdır ha!

14. slm millet ben emre..dier gitarist..biras geç katıldım ama idare edin..

15. ha bu arada trt den dolayı moral bozmak yok,tecrübe oldu iste..

16. ha bu arada trt ye çıkyoruz arkadaşlar pazar günü saat 11.00 de. program çok komik ama maksat müziğimizi tanıtmak.izleyin lütfen.

17. slm gençler ben alp grubunuzu beğenerek isliyorum.sizlere sanat hayatınızda başarılar dilerim.haydin byee.. :yaratik

18. sonunda bulabildim sizi. deniz batu doğum günleriniz kutlu olsun.
    barış manço günü için araştırma yapıyordumbir uğrayım dedim görüşmek üzere yasin çıtır menajer

19. Pus

Pus

222
    0
    300
    Arkadaşlar TRT fiyaskosu için özür dileriz. Ama bizimle ilgili değil. Sonuçta televizyonculuk....

Çıtır menejer Yasin'e de teşekkür ederiz. Buralara kadar gelip bizim forumu ziyaret etmiş. :tap:

20. Slm millet konser haberi veriyorum 28 kasım 2004 tarihinde biziz barda konserimiz var tam saati buradan bildiririm sizlere büyük ihtimalle saat 21:00 civarı olacak. :metal

Bu Sayfayı Paylaş