Yasak Bölge

SON-ufak.JPG

YASAK BÖLGE REPERTUARI

1- Yeniden Doğup Gelsem - Şebnem Ferah
2- Kaçarsın - Yasak Bölge (beste)
3- Yar Bana Varmadı - Özlem Tekin
4- Camdan Tapınak - Yasak Bölge (beste)
5- Bu Aşk Fazla Sana - Şebnem Ferah
6- Bire Derdim Var - Mör Ve Ötesi
7- Yeter Ki - Fikret Kızılok
8- Yağmurlu Gün - Yasak Bölge (beste)
9- Durna - Şebnem Ferah
10- Kel Benle - Yasak Bölge (beste)
11-Aşk Herşeyi Affedermi - Özlem Tekin
12-Kağıttan - Yasak Bölge (beste)
13-Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı - Vega
14- Dertli - Yasak Bölge (beste)

Slm mor hatun. Ben de avatarı çok beğendim. Batu_han'ın dediği gibi stüdyoya gelebilir dinleyebilirsin. Çünkü şu aralar gündemde konser yok.

5 şubat 2005 de yapacağımız barış manço günü 4 şubat 2005 e alındı herhangi bir sorun yoksa birkaç gün içinde afişleme işine başlıyoruz isminizi ekliyoruz. ayrıca bir aksilik olmaz ise süpriz sanatçılar olacak!

Arkadaşlar grubunuzun adını çok duydum da, MorHatuN'un bizim foruma yazdığı mesaj üzerine daha da bi fazla merak sardı, dedim bir bakayım kimlermiş, neymiş grup? Repertuarınız -bence- Özlem Tekin dışında çook güzel, ha ben Özlem Tekinin yorumunu çok sevmem, siz daha güzel yorumluyosanız da zaten süper =) Hakikaten pek sevdim repertuarınızı, hatta bence araya Direc-T ve Mavi Sakal da pek yakışır gibi geldi. Naçizane fikrim tabi bu benim.. ;)
Yalnız forumun 3 sayfasını da taramama raamen grupla ilgili bilgi bulamadım. Yani kim kimdir, ne yapar, ne çalar, adı nedir vs. gibi... İmzalardan biraz çözdüm kendi kendime ama, bu tip ufak bir tanıtım yaparsanız da güzel olur hani :)
Bir de, Biziz ve 5YTL konulu tartışmada hak veriyorum size, katılıyorum dediklerinize. Yok mu elimizden gelen bişey? :roll:
Başarılar... ;)

89 demiş ki:
Arkadaşlar grubunuzun adını çok duydum da, MorHatuN'un bizim foruma yazdığı mesaj üzerine daha da bi fazla merak sardı, dedim bir bakayım kimlermiş, neymiş grup? Repertuarınız -bence- Özlem Tekin dışında çook güzel, ha ben Özlem Tekinin yorumunu çok sevmem, siz daha güzel yorumluyosanız da zaten süper =) Hakikaten pek sevdim repertuarınızı, hatta bence araya Direc-T ve Mavi Sakal da pek yakışır gibi geldi. Naçizane fikrim tabi bu benim.. ;)
Yalnız forumun 3 sayfasını da taramama raamen grupla ilgili bilgi bulamadım. Yani kim kimdir, ne yapar, ne çalar, adı nedir vs. gibi... İmzalardan biraz çözdüm kendi kendime ama, bu tip ufak bir tanıtım yaparsanız da güzel olur hani :)
Bir de, Biziz ve 5YTL konulu tartışmada hak veriyorum size, katılıyorum dediklerinize. Yok mu elimizden gelen bişey? :roll:
Başarılar... ;)
Alfabetik sıraya göre :) ben batu, bas gitardayım,
Deniz vokalde bazı parçalarda(beste) keman da çalar,
Emre gitaristtir,gruptan bi ara ayrılıp sonra geri dönmüştür
Gökçen de gitardadır, ayrıca iyi bir frontmandir kendisi. bazı parçalarda klavye de çalar.
Serkan davuldadır, zillere felaket abanır :) Ben,Serkan ve Gökçen ODTÜ biyolojideyiz. Emre ODTÜ inşaat, Deniz Gazi müzik öğretmenliğinde okumakta.Grup kurulalı bir seneyi geçti ve biz mümkün olduğunca çok konser vermeye çalıştık. Bu arada görüşleriniz bizim için çok önemli, mutlaka değerlendiricez onları. Tartışmalara gelince, bundan sonra biziz defteri bizim için kapanmıştır. başka mekanlar düşünüyoruz ve bence tarzlar ne olursa olsun gruplar birbirine destek olmalı ki daha geniş dinleyici kitlesine ulaşabilelim. Bunun için ortak hareket etmek şart bence. Sizin bi fikriniz var mı peki?

Forum baya şenlendi. Özlem Tekin'nin yorumunu beğenmeyen arkadaşlara hak veriyorum. Ama yine de bir çok parça rock yapılmaya hemde belki daha sert yapılmaya elverişli. Bence dinleyin özellikle ilk albümü ve değişik şeyler yapmaya çalışın. Bu arada Ozz diye bir grup kurdu ve artık alman gothic metal esintileri var grupta. Eski Özlem şarkıları mükemmel. Aslında ne varsa eskilerde var diyebiliriz.
Ve son olarak Batu_han duygusal bir yöne değinmiş. Tüm Ankaralı Amatör gruplara desteğimizi esirgemeyeceğiz. Aynı tavırı biz de bekliyoruz.

Geri