Yasak Bölge

Arkadaşlar sınavlarımız var diyince oynumuz kıldan ince. Ben sürekli gördüğüm yerlerde sizinle tartışıyoum bu konuyu. Yalnız 7 Ocak'ta muhakkak 8 Ocak'ta Isaparta yolcusuyum. Tabi ertelenebilir. Henüz Stüdyoya gerek yok.

4 Şubat Barış Manço gününde Yasak Bölge repertuarı bir eksikle şöyle.

Gülpembe
Dönence
Kara Sevda
Camdan Tapınak
Yağmurlu Gün
Kaçarsın

Evelallah (Nick The Chopper) oynayabilirse iğneyle oynatacağız.

Not: Bu kadar çok beste çalmamızın doğru olmadığını biliyorum. Ama organizasyonun isteği bu. Format bu şekilde. 3 beste 4 Barış Manço.....

Herkesi bekliyorum.

Arkadaşlar 4 günlüğüne Ispartadayım. 12sinda gelicem. Tam sınavların bittiği güne getirmeye çalıştım 13ünde stüdyo alalım. Hala sorunlarımız var....

slm

epey oldu görüşmeyeli yoğun bir şekilde çalışıyoruz süper bir gece olacak bütün yerel ve ulusal basın ve de 2000 kişi. en son murat yılmazyıldırım kesinleşti. bugün 3 büyük gruptan daha haber bekliyorum. afişleri on gün içinde bütün ankarada görebilirisiniz. görüşmek üzere...

millet barış manço gecesi 4 Şubat dır we çalışmalarımız bugün itibariyle başlamıştır...o tarihten önce büyük bir ihtimalle 23 ya da 30 ocak da barfly da konserimiz olcak..

Hata yaptınız hepınız.....uyuyan devi uyandırdınız.... geyik yaptınız benı mahrum ettınız.....Evet dogru yarı teknoloji ozurlu bı yaratıgım ama emektar pentium 200mmx im elverdigince yazacam ulen ben deeee
Sındııı evvela ben serkan.... Kendımı davul caldıgım konusunda kandırabılen bı sahsıyetim..... yasak bolge adlı Turk Rock musıgının guzide grupları arasında olmayı hakeden grubun davula vuranıyım (davulcu deılım sadece vuruyorum...) Bıde bı sahsı ozellıgım daha var herkesle tartısırım yerlı yersız (grup elemanları mutlu musunuz ...bunu da solettınız ya bana... batu cek artık o cekıcı basımdan yazdım olum ıstedıgın seylerı.....) ha buarada grubun en karızması en yakıslıklısı en seysı batudur....:p neyse efem kırk yılın bası yazıom ya doldurayım bıraz dedım....
Efem ıkı uc de onemlı haber seyedeyım taza taze
4subatta rahmetlı barıs abıyı ancaz ya hane e bende playlıstı yazam 4 5 saat olmus taza taze bıtmıs sarkılar:
Hal Hal
Gulpembe
AyNalı Kemer
Bi de benım favorım KARA SEVDA

Ha bıde bızım yavrular var kacarsın, yagmurlu gun , kal benle.....

Bar fly konseri 6 subat Pazar bar flyda.....Bı oncekı konsere gore suprız bı playlıstle cıkcaz karsınıza.....(mor Hatun cok sey kacırcan yaw uzuldum senın ıcın.....) Kardes gruplar barkod ve hair ıkı organızasyonda da hazır beklıoz tum ekıbınızı..
Artıkın uzun sure bıseycıkler yazmam makınem bunları zor yolladı
Herkesler kendıne ıı baksın ....
Bı abı var ya tvde onun gıbı bıtırem su sacmalıgı: (ama bıraz deıstırerek) SERTLIGINIZDEN TAVIZ VERMEYIN
LONG LIVE ROCK’N’ROLL, HEAVY METAL , HARD ROCK, TURKROCK

kahretsin ya! Barış Manço festivalinde heyecanla sizi izlemeyi bekliyodum, final haftamın son günü diye de çok sevinmiştim, ama saat 3te sınavım varmış :cry:
Morhatunun hislerini paylaşarak, başarılar ve iyi eğlenceler dilemekten başka bişey gelmiyo elimden :(
Naapalım... Başka zaman görüşürüz ;)

sevgili arkadaşlar bu iki konserede gelebilen herkesi bekliyoruz.barışmanço günü ücretsiz barfly konseri 5 milyon giriş ilk bira bedava (bizizdeki gibi değil harbiden bedava ) :D bizizde olan son olaydan sonra barfly konseri bir nevi özür konseri gibi olacak sizlere .hepinizi öpüyorum ve konsere bekliyoz.... :metal

barış manço fest 1

bundan beş ay önce bir cafede otururken barış manço anısına bir konser yapsak nasıl olur demiştiniz. parkta mı yapsak soğuk olur mu salon bulabilirmiyiz derken nerden nereye. en baştan beri yalnız bırakmadan bizimle çalışan hatta fikir babası yasak bölge grubuna teşekkür etmemek ayıp olur. bütün çalışmalar bitti iyi bir ses sistemi(keçiören konserinde ki gibi) 2000 kişilik bir salon yüzlerce afiş herşey benim beklediğimden daha iyi gelişti. sadece sizle yapmayı düşünürken katılan diğer grupları ve sanatçıları biliyorsunuz zaten. herşey için çok teşekkürler görüşmek üzere!

yasin tekeli

Re: barış manço fest 1

eylul81 demiş ki:
bundan beş ay önce bir cafede otururken barış manço anısına bir konser yapsak nasıl olur demiştiniz. parkta mı yapsak soğuk olur mu salon bulabilirmiyiz derken nerden nereye. en baştan beri yalnız bırakmadan bizimle çalışan hatta fikir babası yasak bölge grubuna teşekkür etmemek ayıp olur. bütün çalışmalar bitti iyi bir ses sistemi(keçiören konserinde ki gibi) 2000 kişilik bir salon yüzlerce afiş herşey benim beklediğimden daha iyi gelişti. sadece sizle yapmayı düşünürken katılan diğer grupları ve sanatçıları biliyorsunuz zaten. herşey için çok teşekkürler görüşmek üzere!

yasin tekeli
ve işte geriye tek bir adım kaldı. İyi bir sahne performansı. Umarım Barış Abi'ye yakışan bi organizasyon olur. Lütfen herkes izlemeye gelsin. Biz de sana teşekkür ederiz Yasin.

Geri