Yasak Bölge

Rock the Stage #2 !!!

Gruplar:(Sırasıyla)

Pembe Koyun
Hair
DeM
Dosage
Yasak Bölge

@ Barfly Rock Bar @ 6 Şubat 2005 Pazar
Kapı Açılış: 17:00
Bira: 2.5 YTL
Giriş: 5 YTL (ilk içki bedava)

Adres: Sakarya Cad., Bayındır Sok., 16/B

...Anti Organizasyon & Dream Organizasyon...

rockthestage2kucuk.JPG

oo güzelll,iki konserin de afişleri asılmış bize de artık güzellce çalmak kalmış...
yasin ben de teşekkür ediorm,umarım beraber daha da ii organizasyonlara...
bu arada serkan yazını yeni okudum,çüş be kardeşim o kadar yazılır mı,walla üşendim bi kere de okuyamadım..

Sevgili Yasin sanada çok teşekkürler .Umarız batununda dediği gibi Barış Abimize yakışır bir konser olur....bu arada aslıcım sizede konserde başarılar diliyorum... öpüyorum herkesi...

4 ŞUBAT 'ta yapılcak olan...
ANKARA BARIŞ MANÇO FESTİVALİ-1'de sahneye çıkacak olan YASAK BÖLGE'ye DERİN6 olarak şimdiden başarılar dileriz...
4 Şubat'ta görüşmek üzere... :elsalla

Burdan Bize başarılar dileyen herkese çok teşekkürler..
DERİN6 umarım güzel bi konser olur we beraber hoş wakit geçiririz...size de başarılar..
PEMBE KOYUN,DOSAGE ve de HAIR size de çok teşekkürler,umarım hep beraber güzel bir konsere imza atarız...
Hepinize (we bize de tabii) bol şanş...

Bugün çok iyiydiniz... Salondan ses çıkmaması kötü oldu, biz boğazımızı yırttık ama... :D Tam "Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı" yeterlidir derkene o güzide bsetelerinizi dinleyip ne kadar yanıldığımı anladım... Çok çok iyiydi... :D ;)

Off Offf delirdik boğazımız dahil her bir yerlerimizi yırttık.. Çok çok başarılı bi grup... evet madden doğru söylüyor, salondan ses çıkmadı ama kendimizi baya belli ettik. =o)

gitaristin gitarını çok beğendim... eğer bi gün kaybolursa benden değil :)

Süper süper ve süper....... :metal
Cidden çok iyiydiniz gerçi adeta salonda başbaşaydık insanlar put gibi oturdu ama acayip güzeldi yaa!! :D
Deniz'in sesini de çok beğendiğimi belirtmeden geçemeyeceğim ;)
Barfly konserine ne yazık ki gelemiyoruz malum 18+ meselesi ama herhangi başka bir yerde tekrar canlı seyretmeyi çook isterim veya siz acilen bi demo doldurun evet evet siz bi demo doldurun ;) :D
Bu arada Gökçen'le daha önce felsefe'de tanışmışız onu da bugün farkettim :D

KleiNackH demiş ki:
Arkadaşlar yanlış anlamayın ama sanırım biras daha calışmak gerekiyor...dimi saygılar!!!
Tabi tabi çalışmayana ekmek yok:). Sahnede çok bariz hatalarımız vardı. Bu işi heyecan yapmamak gerek bence, iyi çalışıyoruz ama heyecandan gidio bazı yerler. Neyse artık bu işi bi şekilde çözeceğiz...
Bu arada giggle ve madden_da_third yorumlarınız için teşekkürler...

USENMEYIP OKUYUN CIDDI BI YAZIDIR

Kleinackh yanlıs anlamak ne demek hocam zaten bu forum amacı da bu deıl mı? Amator gruplar arası dayanısma elestırı vs.... Kesinlikle sana katılıyorum! Evet artık gıdıp benım adam gibi davul dersi almam gerektıgı kanaatıne vardım! Olumlu yorumlara cok tesekkurler ama benı hıc tatmın etmedı performansımız! Daha ozele ınmek gerekırse sıctımmmm!!! Butun grup elemanlarındAn ve bızı ızlemeye gelen dostlardan ozur dılıyorum!
Bide sole bı durum var bunu da belırtmeden gecemeyecegim.... Sevgili yasak bolge bir daha bu tarz bi organizasyon icnde olmama kararı aldım. Yanı mevcut ıktıdarın propagandasının yapıldıgı. Acık saldırı yoktu fakat ozellıkle benım ıcın gelen arkadaslarım ve aılem grubum hakkında yapılan hakaretler yuzunden neredeyse kavga edeceklerdi ve ben bunu yeni ogrendım...
Ben muzık yapmak ıstıyorum politika siyaset propaganda deil... grup arkadaslarıma ve yasıne olan saygımdan o mekanı terk edemedım ve kendı oz saygımı yıtırmek zorunda kaldım.... hangi organızasyonda bılmem kımın bılmem ne cocugu gelıp de calan grubu durdurup propaganda yapabılır...
Yasıncım burda sana da bı cıft lafım var hersey ıcın tesekkurler cok emek harcadın bugun ıcın ama bızım konserımızın bolunmesıne kesınlıkle ızın vermemelıydın....
Isın bır de farklı bı yanı var.... bu organızasyona katılan gruplar bı sekılde kullanıldılar.... Gercekten bu cirkin oyuna alet edıldık...
Ozetle parası olanın borusunun ottugu propaganda yapılan hıc bır konsere katılmayacagım. Hem grup uyelerıne hem de butun sevenlerımıze duyurulur...cunku bu muzık! Ve burda propaganda siyaset etkileme duygu aktarma paylasım hersey nota ve sozlerle yapılır.....

fulya_m_o_ra da teşekkürler. Bu arada arkadaşlar besteler, grubun soundu, coverlar hakkında yorum yaparsanız, şu da olsa iyi olurdu gibi yorumlar yaparsanız seviniriz.

of abi cidden müthişti ya!
boğazım yırtıldı siz söylerken turkrooockk diye bağırmaktan:)
zaten tüm salon öyle oturuyordu bi biz vardık galiba..
demo olmaması bayağı bi üzdü ama:(
müthiştiniz...
veganın şarkısını çok güzel yorumladınız ama mvö olmadı pek...bir derdim varı söylerken vokaliniz sesini bayağı bir inceltti o pek olmadı gibi geldi bana..onun dışında gerek vokal gerek müzik olarak gerçekten müthiştiniz...
bu arada bestelerinize bayıldım ayaküstü ezberledim bile:)

Geri