ESP LTD MH-1000FR

'Elektro Gitar ve İcra' forumunda sessizlik12 tarafından 1 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

 1. Evet arkadaşlar başlıkta belirttigim gitar yani mh-1000 nasıl bi gitardır..heavy death metal için iyimidir soloları nasıldır kullanışlımıdır..verdigim paraya degermi lütfen gitar hakkında bildiklerinizi benimle paylaşın.
   
 2. Yerinde olsam forumdan 2. el japon jacksonlara ibanezlere bakardım. mh1000 daha çok metalcore tarzı gitar ayrıca pahalı ve kore yapımı
   
 3. LTD deluxelerin hepsi, gayet güzel makinelerdir. EC-1000 deneyimim olmuştu kısa bir süreliğine. 30luk marshall kullanarak rammstein triplerine girdiğimi, motorbreath abandığımı söyleyeyim.

  M-1000 de ESP Horizonun kore versiyonudur. Ama LTD deluxe-ESP ayrımı öyle ibanez-gio ya da fender-squier ayrımına benzemez. ESP kataloğundan M-1000 kullanan sanatçıları görebilirsin, onları dinlersen iyi kötü fikir sahibi olursun. Tarz işi de sadece gitarda bitmez. Bana marshall jvm verene mh-1000le preshant aswani de çalarım, mesa verene gaz lead tonları gösteririm.

  Verdiğin paraya kesinlikle değer, çünkü bugüne kadar elime aldığım en dandik ltden ec-1000e kadar hepsi kuruşuna kadar hakediyordu fiyatını. Ağacı olsun, manyetikler olsun, hardware olsun gerçekten tatmin ediciydi, m-1000in de farklı olduğunu sanmam. Sabit köprülü olanını tercih ederim.
   
  tunckk ve swnyjck bunu beğendi.
 4. bu bilgiler ebnım işime yarayacak gibi :)
   

Bu Sayfayı Paylaş