Çilekeş

Herkes açıp okumuş da kimse yazcak birşey bulamamış anlaşılan.. O zaman ben soru soruyorum: Çilekeş'in ilk albümünü mü daha çok beğendiniz. ikinci albümünü mü?

bence gitarlar da çok bi farklılık yok yanş soundda ama sözler olsun konsept olsun 2.albümde çok daha iyi bence..
ayrıca foçada çok iyi performans sergilediler..

2. Albüm çok daha iyi bana göre =D Çünkü çok daha olgun bir albüm ve istedikleri,kafalarındaki müziği yapmışlar.İlk albüm gibi bir albüm olsaydı ikinci albüm hem kendilerini tekrar etmiş olurda hemde biraz daha çok kişi ukaşsın diye yapılmış olurdu.Ama ilk albümde iyi tabiki :)

evet ikinci albüm istedikleri şey ohissediliyor cidden ama ilk albüm hep ayrı bende.yani ikinci albümdeki şarkı sözleri beni etkilemedi pek de fazla.siyasi şarkı sözlerinden pek hoşlanmam zate.bi miktar olması grektiğini ama abartılmamasını düşünüyorum.ha çilekeş abartmış mı?hayır.ama yine de ben ilk albüm kadar ısınamadım bu albüme

Ne oldu bu gruba, sabun köpüğü gruplardan oldular heralde? İlk albüm bomba gibi patladı, dillerde şarkıları, bütün kanallarda klipleri, neredeler şimdi ne yapmaktalar acaba? Üzücü gerçekten.

Bence ilk albümleri çok bombaydı bir anda sevgimi saygımı kazanmıştı grup ancak ben ikinci albümden tat alamadım zira sizinde belirttiğniz gibi grup çok fan kaybına uğradı. İkinci albümdeki şarkı sözleri bana birincideki kadar duyguları içten etkileyen sözler değilmiş gibi geldi ayrıca gitardan da aynı tadı alamadım.

Yeni albüm çıkarıyorlar dinledim kara mizah mıydı neydi şarkının ismi ama 2. albümün devamı gibi gözüküyor.Bilmiyorum pek güzel gelmedi bana yani yine tepki alacaklar gibi...

berbat bir yol çizmişler kendilerine, ilk albüm soundunu komple bırakmışlar. Fender tonları ile abuk subuk bir hal almış müzikleri. Yeni albümlerinide dinleme fırsatım oldu. Çok kötü, aşırı kötü hemde

Geri