Degika

Arkadaşlar ..?.. Hepinize kucak dolusu selamlar :p

Şu anki kadrosu...

Çağatay Şen - Vocals & Guitars
Selo Bolat - Guitars & Backing Vocs
Can Güler - Drums & Backing Vocs
Gürhan Eren - Strings
...olan ~ Degika ~ adlı grubumuzun da artık Turkrock.com'da kendine ait bi forumu var olmakta... Hurraaaay! :elsallaa İyi bir Müslüman olarak bu yüce görevi üstlenmiş bulundum... :mrgreen: İyi/Kötü tüm yorumlarınızın bizler için değerli olduğunu bilmenizi isteriz! ;)

Hadi takılalım bakalım... :deli - Peace Out There :D

ps: (Şimidlik bir parantez olarak bununda forumda bulunması gerektiğini düşündüm ki..) Emre, biliyorsundur ki herbirimiz aslında hep seninleyiz. Sadece sorun yanlış zamanlama... Herşeye aldanma, Arkanı kolla :elsalla

• Konu Sahibi Konu Sahibi
"...llah"

Şu yazacaklarım Degika Davulcusunun resmi açıklamasıdır:

"Yaualahiestabanisallabissümük! Yani Aziz din kardeşlerim!! :dil Aslında ben Müslüman bile değilim. O yüzden içerisinde "...llah" bulunan sözcükleri kullanmaktan hep beraber sakınalım. Böylece daha şık görünen bir forum başlangıcımız olsun. Hepinize şimdiden teşekkür eder ve eccar-ı şuküfet dilerim?¿? :kustum " CheerZ! :)

beyler ben sizi dummy de ilk kez izledim ve çok begendim elemanları tanıyorum zaten hepsi arkadaşım.Valla ne diyimki ben çok begendim hem de çok çok begendim.Bu arada emre sizin grupta degilmi bi ara vokal yaptı ama yukarda adı yazmıyor bir de alt tarafta bir not var biraz açıklarsanız...

hemen açıklayım....
aslında grubun demosunda vokal oydu ancak beklenmeyen bazı gelişmeler sonucu emre gruptan ayrıldı...ancak besteleri onun söylemesini uygun gördük oda sağolsun söyledi gelecekte ne olur bilinmez ama şu anda böyle :)

mind demiş ki:
demonuzu dinlemiştim başarılıydı, canlı da merak ediorum. sevgiler saygılar başarılar :)
abi siz yoğun adamlarsınız kaçırmışsın 2 hafta önce hacettepe 2 gün önce dummy konserleri vardı :)
bi kaç organizasyon var bakalım olursa burdan haberdar ederim bekleriz sevinirz :D inşallah beraber çalmakta nasip olur :D
sevgiler :)

Bu arada arkadaşlar 27 haziran pazar günü rock if barda yine bir festival düzenledik çıkacak gruplar:
1-metrobon
2-degika
3-Sıfır
4-Tnk

Bilgi için özelime gelebilirsiniz.detaylı açıklama ilerde...

entity5 demiş ki:
Şu yazacaklarım Degika Davulcusunun resmi açıklamasıdır:

"Yaualahiestabanisallabissümük! Yani Aziz din kardeşlerim!! :dil Aslında ben Müslüman bile değilim. O yüzden içerisinde "...llah" bulunan sözcükleri kullanmaktan hep beraber sakınalım. Böylece daha şık görünen bir forum başlangıcımız olsun. Hepinize şimdiden teşekkür eder ve eccar-ı şuküfet dilerim?¿? :kustum " CheerZ! :)
solocu demiş ki:
Grubunuzun daimi hayranlarından oldugumu açılamak isterim...
Hayret yani, SOLOCU,"Allah" bulunan sözcükleri kullanmaktan sakınan bi grubun hayranlarından olduğunu açıklamış..Başımıza taş yağacak valla..İlginç tabi,Allah korkusu böyle bişey demek ki,ama mecazi anlamda sizinki demek :evil: :? :evil:

Ya nolursunuz şunları festival olarak adlandırmayın!!!Bir de helal olsun Ankara'daki barlara!baya destek ve izin vermeye başladılar amatör konserlere...Çok şanslısınız Ankara'nın yeni tayfası gruplar cidden hem de çookk...

Geri