Hamit Özkuşak Kensmith Project

Arkadaşlar herkese teşekkür ediyorum. Öncelikle 2,5 yıldır bas gitar çalıyorum, bir çok gitar değiştirdim, ve bir çok tarzda çaldim elimden geldiğince. Kendi kafamdaki tonun smith in tonuna yakın olduğunu farkettim ve smith almak için bir sürü çabam oldu, tam aldım alıcam derken 2009 yılında gelen zamla beraber benim smith hayali suya düştü :) O yüzden başka yollar ararken başta erkan usta olmak üzere birçok adamla konuştum hepsinden bir şekilde fikir aldım. Sağolsun sertan sayesinde Hamit Özkuşak ustamızla tanıştım. Hamit Özkuşağın projelerinden biri olan jazz bass projesinin gerek sound olsun gerek görsellik olsun çok beğendiğimden ve sertanin iknalarıyla kalkıştık bu projeye :) Başlarda bende endişeliydim çünkü öğrenci olduğum için harçlıklarımla , burslarımla birde 3-5 çaldığım paralarla biriktirdim. Bu projeye kalkışıp elimize yüzümüze bulaştırmak vardı, sonuçta custom bir proje olduğu için ne olucağı hiç belli değildi. Aslında o yüzdende şansımı pek zorlamayıp Kensmith Black tiger elite 6 modelinin bir benzerini yaptırma kararı aldım. Bütçem kısıtlı olduğu içinde her ürünü "0" alamayacaktım. Potans ve burgulari zombie(murat) arkadaşımızdan manyetikleri ve devreyi Racsen(sercan) arkadaşımızdan aldım 2inci el olarak. Bir tek Köprüyü "0" aldım oda 2inci el hipshot bulamadığımdan :) İlk başta gitarin o tahta halinden bu zamana gelebilceğini düşünmek çok zor, ancak Hamit ÖZKUŞAK gibi usta ellerle gerçekten hoş güzel bir çalışma oldu. Her aşamasında tek tek uğraşıp ince ince çalıştığını biliyorum. Hamit ÖZKUŞAK' a teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni projelerle onu görmek istiyoruz :)

Bu arada kız arkadaşım için sözlü bir şekilde kayıt edilmişti bu. Yeni bişey kayıt etmeye fırsatım olmadı bunu koydum video ya. Flat olarak kaydettim.

http://www.izlesene.com/video/muzik-sbass/1099209

Geri