Miscarry

beyler merabalar.ben alican.bu yeni ve inşallah son nickim olcak.kaydınızı en kısa zamanda indirip dinliycem.bu camiada başarılar....

Korna demiş ki:
beyler merabalar.ben alican.bu yeni ve inşallah son nickim olcak.kaydınızı en kısa zamanda indirip dinliycem.bu camiada başarılar....
Sağol Alican. İkinci kayıt üzerinde uğraşıyoruz. Ama bu uzun sürecek biraz. Bassist ve ritm gitar buluncaya dek sürecek gibi gözüküyor.
Yazdığın için sağol. Görüşmek üzere.Hymene de başarılar ;) .

Wood_Elf_Legolas demiş ki:
slm Miscarry

demonuzu dinledim ve oldukça hoşuma gitti sizi ii yerlerde görmek isterim başarılar
Teşekkürler,Wood_Elf_legolas bizi desteklemene sevindim. Sağol dinlediğin için.

Bu arada sayfaya fazla yüklenme olunca açılmıyor. Bilginiz olsun. Biraz bekleyip tekrar deneyince oluyor.

Arkadaşlar, alım-satım kısmındaki "Ibanez mi, Jackson mı?" başlığında gitaristinizin "Jackson" cevabını verdiğini görünce, direk alttaki linke tıklayıp sitenize girdim! İlk olarak bir şey beni tam anlamıyla şoke etti! (Şoke etti yanlış oldu yav, çok hoşuma gitti yani :D) işte bu;
"Sayfaya kendi grubunuzun linkini bırakmak için maille bize ulaşın."

Hiç bir grupta görmedim ben bu olayı vallaha! Ne güzel bir dayanışma çabasıdır yav! Gerçekten resmen mutlu oldum! Çok tebrik ediyoru çok güzel bir davranış olmuş vallaha! Mail de attım ayrıca hemen! Sonra şarkınızı da dinledim. Vokalistinzin çalışması gerektiği konusuna ben de katılıyorum! Ama gitarları gayet güzel yazmışsınız! Davullarla ilgil yorum yapmıcam çünkü drum machine imiş. Ayrıca türkçe söz konusunda da ben Tanselus'a pek de katılmıyorum çünkü sözlerinizin İngilizce olması bence tarzınızla daha bir uygunluk gösterir.

Kayıt kalitesi ile ilgili de bir şeyler söylemek istiyorum, ilk sayfadaki "kayıt sizin neyinize" olayına çok üzüldüm ama açıkçası keşke biraz daha bekleyip, ya da başka bir yol deneyip daha kaliteli bir kayıt yapsaymışsınız, çünkü bazı yerlerde gitarlar çok iyi anlaşılmıyor, vokaller de biraz fazla ön planda kalmış, bu da normal olarak çok zorlaştırmış vokalin işini...
Son olarak da kolay gelsin diyorum, yeni kayıtlarınızı bekliyorum :D

DaveMustaine_64 ilgilendiğin için sağol dostum. Her şeyin ilki vardır elbet.Bu da bu grupla olan ilk kaydımızdı.Bir takım eksikliklerin olması benim açımdan olmamasından daha heyecanlı :eek: Yazın gelmesiyle çalışmalar hızlanacak gibi gözüküyor. Ayrıca mailine de cevap yazdım. Destek konusunda elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. İnsanı destekleyen birileri olunca inan elinden gelenin çok daha fazlasını yapıyor. Bir nevi kendini yapmaya zorunlu görüyor. Bu da bir gitarist için çok olumlu bir şey.
İlgilendiğin için tekrar tekrar teşekkür eder,müzik hayatında başarılar dilerim.

merhaba ... acı son adlı parçanızı dinledim açık konuşmak gerekirse çok beğenmedim ama bunun büyük bi oranı kaydınızın başarısız olması sanırım. vokal çok ön planda kalmış ve detonelerde doğal olarak gayet açık bir şekilde ortada. bende bi vokalistim ve aynı duruma düşmüştüm. berbat bişey :) . gitarlar uyumlu olmuş ama bass eksikliği açık ve net. zaten sizde söylemişsiniz bu eksikliği. davul konusunda da bir takım sorunlar yaşamışsınız ama bunların hepsi zaman içinde düzelecektir. ilk kaydımızı hatırlıyorum berbat desem az demiş olurum cd'yi kırıp atmıştım sinirden. çalışırsanız çok iyi yerlere gelebilirsiniz. başarılar diliyorum umarım istediğiniz yerlere gelebilirsiniz. başarılı bir stüdyo kaydınızı dinlemek isterim o zaman daha sağlıklı yorumlar yapabilirim. sizi kıracak yada yıpratacak bişi yazmak istemedim umarım yanlış anlamazsınız arkadaşlar kalın sağlıcakla...

umuT777 demiş ki:
merhaba ... acı son adlı parçanızı dinledim açık konuşmak gerekirse çok beğenmedim ama bunun büyük bi oranı kaydınızın başarısız olması sanırım. vokal çok ön planda kalmış ve detonelerde doğal olarak gayet açık bir şekilde ortada. bende bi vokalistim ve aynı duruma düşmüştüm. berbat bişey :) . gitarlar uyumlu olmuş ama bass eksikliği açık ve net. zaten sizde söylemişsiniz bu eksikliği. davul konusunda da bir takım sorunlar yaşamışsınız ama bunların hepsi zaman içinde düzelecektir. ilk kaydımızı hatırlıyorum berbat desem az demiş olurum cd'yi kırıp atmıştım sinirden. çalışırsanız çok iyi yerlere gelebilirsiniz. başarılar diliyorum umarım istediğiniz yerlere gelebilirsiniz. başarılı bir stüdyo kaydınızı dinlemek isterim o zaman daha sağlıklı yorumlar yapabilirim. sizi kıracak yada yıpratacak bişi yazmak istemedim umarım yanlış anlamazsınız arkadaşlar kalın sağlıcakla...
Yorumun için teşekkürler. Eleştirilerin emin ol yapıcı olacak. Drum machine kullandığımızdan söz etmiştik.Evde imkanlarımız sınırlıydı.Ama sesimizi kötü de olsa duyurmak istedik. Bass gitarist ilanı bırakmıştık. Bir arkadaş var uyum sağlarsa onunla devam edeceğiz. Bu arada yeni bir parçamız daha var şu an düzenlemede. O biraz daha özenli ve sürpriz olacak. Temmuzun ilk haftalarında konser projemiz var.Umarım zaman bizden yana olur ve hedeflerimize çabuk ulaşırız. İlgin için teşekkürler.

ben teşekkür ederim. umarım yakında bizde bi kayıt yaparız ve sizler dinleyip yorum yaparsınız. sizi takip edicem herşey gönlünüze göre olsun. tekrar başarılar...

umuT777 demiş ki:
vokal çok ön planda kalmış ve detonelerde doğal olarak gayet açık bir şekilde ortada.

Bununla ilgili bişeyler karalamıştım önceki sayfalarda...

Gerçekten büyük zorluklara karşın yinede elimden gelenden daha fazlasını yapmaya çalıştım...Kendimi geliştirmem gereğini ve gerçeğini biliyorum.Zaten bu herhangi bir konumda ki herhangi bir müzisyen için geçerli birşey.İnsan sürekli kendine birşey katmalı...Katmak zorunda...
Uğraşıyoruz.Eminim herşey çok güzel olucak.
Şimdi ki hedefimiz temmuzda vericeğimiz konsere iyi bir katılım sağlamak ve gelenleri hayalkırıklığına uğratmamak...[/b]

Selamlar Miscarry ;)
Şarkınızın yeni halini dinledim.İlkine göre daha güzel.Vokali yine pek beğenmediğimi söylesem kızmazsınız :D

Fakat bu sefer gitar tabiri yerindeyse "abarmış".
Ama ilkine göre on kat daha güzel.İstedikten sonra yapılmıcak hiçbirşeyin olmadığını kanıtladınız.

Sevgiler...

Rape_ME demiş ki:
Selamlar Miscarry ;)
Şarkınızın yeni halini dinledim.İlkine göre daha güzel.Vokali yine pek beğenmediğimi söylesem kızmazsınız :D

Fakat bu sefer gitar tabiri yerindeyse "abarmış".
Ama ilkine göre on kat daha güzel.İstedikten sonra yapılmıcak hiçbirşeyin olmadığını kanıtladınız.

Sevgiler...
Sağol dostum. Seninle de görüşemiyoruz. IRC kapanmış yine. Yazdığına sevindim.Birkaç gündür kimse karalamıyordu burayı. Temmuzdaki konser için hazırlıklara başlamak üzereyiz. Başımızın belası öss geçsin çok daha rahat olacağız. :eek: Görüşmek üzere...

slm mert lemi. daha önce yazmak istediğim mesajdı bu ama aksilikler yüzünden bu zamana aksadı. parçayı ilk dinlidiğimde baya hoşuma gitmişti. arkadaşlar kayıtlarla ilgili bi kaç şey söylemişler elbetteki çok temiz net bir kayıt yapmaları o kadar kolay bişey değil. marşandiz sütüdyoları çocukların emrinde değil. dediğim gibi ben çok beğendim ve hala inanmıyorum bu lavukların bu parçayı kendilerinin yaptığına:p))))

görüşmek üzre mert- lemi.

ironik demiş ki:
slm mert lemi. daha önce yazmak istediğim mesajdı bu ama aksilikler yüzünden bu zamana aksadı. parçayı ilk dinlidiğimde baya hoşuma gitmişti. arkadaşlar kayıtlarla ilgili bi kaç şey söylemişler elbetteki çok temiz net bir kayıt yapmaları o kadar kolay bişey değil. marşandiz sütüdyoları çocukların emrinde değil. dediğim gibi ben çok beğendim ve hala inanmıyorum bu lavukların bu parçayı kendilerinin yaptığına:p))))

görüşmek üzre mert- lemi.
Teşekkür ederim. Olumlu ya da olumsuz olmasından ziyade görüşünü bildirmene sevindim..Seni seviyoruz. :eek:

Anıl baba gene kırmışsın kafayı :LOL:

Bu arada arkadaşlar ikinci kaydımız "In Flames" in çalışmalarına başladık.Kısa bir süre sonra kaydı sitemizden yayınlayacağız...

Birde süprizimiz var konserde çalacağımız bir parça.Mert söylesek mi abi yoksa süprizmi kalsa :?:

Efe hayırlı olsun yeni grubun.Miscarry'le beraber daha iyi şeyler yapacağınıza inanıyorum.Başarılar.
Yaz sonundaki konserde görüşmek üzere...

Geri