Miscarry

Arkadaşlar öncelikle ilginiz için teşekkürler. Sizden istediğimiz önerilerinizi detayına kadar söylemeniz.Mesela kayıt hoşuma gitmedi derken nedenini ve hatalarımızı belirtirseniz bize çok faydanız olacak..Kısacası nerde yanlış yapıyoruz görmemizi sağlayacak..teşekkürler..

Parçada ufak bir mix hatası olmuş onu düzelttik. Dosyayı indiremeyen arkadaşlar birazdan 2 server yapacağım dosyayı.Bir saat sonra indirme sorunu düzelir.Geocities fazla yüklenince sorun veriyor.

arkadaslar miscarry i aykta alkıslıyorum.
çok iyi bir şarkı lemi sesin çok iyi geldi muzik super kanka siz gelecek vad eden bir grupsunuz hep boyle kalın. :pandik

Bu gece yine yalnızım
Dostlarım kayıplar
İnsanlar yokolmuşlar
Tek başımayım
Yıldızlarlayım
Yıldızlarla
Yıldızlarlayım
Tek başımayım

Şişeler yığılmış
İzmaritler taşmış
Karanlık kalbim yalnız
Sis çökmüş üzerime
Göçmüşüm dünyadan yine
İnsanlar yok olmuş

Tek başımayım
Bu gece yine yalnız
Bu gece yine yalnız
Bu gece yine yalnızım
Yıldızlarla

Aha sözlerini çıkardım yazdım, yanlış yeri varsa kusra bakmayın.

Şarkı güzel hoş ama daha önce belirttiğim gibi pek tarzım değil ama Acı Son'dan çok daha iyi bir şarkı bence.

(efe.... a.k.)

kaydınızı dinledim fakat açıkçası biraz monoton buldum ayrıca neden bas kullanmadığınızıda merak ettim bide kaydı nerde/nasıl yaptınız?

vokalinizle 'elektrolit' başlığı altında(amatör gruplar sayfası) görüşmüştüm iyi adam.

yolunuz açık olsun.

hipnotic demiş ki:
kaydınızı dinledim fakat açıkçası biraz monoton buldum ayrıca neden bas kullanmadığınızıda merak ettim bide kaydı nerde/nasıl yaptınız?

vokalinizle 'elektrolit' başlığı altında(amatör gruplar sayfası) görüşmüştüm iyi adam.

yolunuz açık olsun.
ya aslında bas gitar var kayıtta basla davul aynı kanaldan verdıgımız ıcın bıraz zor duyuluyor olabılır kaydı ewde yaptık elestırın ıcın eyvallah her dusunceye acıgız

millet yenı sarkımız yolda bıkac gun ıcınde sıtede bulabılırsınız neyse halımızı kıskananlar catlasın:)(bunu kıme gonderdıgımı kendısı biliyor)

MİLLET DUYURU:Sitemize eklenmesini istediğiniz başlıkları bana e-mail yoluyla gonderebilirsiniz yardımcı olursanız sevinirim

slm millet ben grubun yeni ritm gitaristiyim.grup elemanlarıyla çok ii anlaşıyorum şu anda.allah bozmasın:))))hepsi çok sağlam adamlar.burdan hepsini bi selamlıyım.

Geri