Sabit köprülü gitar önerileriniz

'Elektro Gitarlar' forumunda tugberkozdemir tarafından 29 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Merhaba arkadaşlar,

Sabit köprülü bir gitar almaya karar verdim, en fazla 800 ytl olacak şekilde les pauller hariç önerilerinizi bekliyorum.

2. yrch

yrch

2
    0
    300
    cort z44 vara maun gövde üstelik sustain konusunda iyi yani bi bak derim. birde cort z custom var onada bi bak bence

3. sert tarz da müzik yapmak istiyorsan ibanez rgr 08 ltd öneririm forumda var sanırım 2. el bir tane alım satım bölümünde

4. Merhaba.. Eğer bulabilirsen OLP MM1 e bakmanı öneririm. (Zuhal'de vardı) Kendim kullanıyorum çok memnunum. Çok güzel tonlar alabilirsin. Bu gitar hakkında burada bişeyler yazılmıştı bir araştır derim. Fiyatı 400 TL.. Bu güzellikte bir Çin yapımı bulmak zordur..

5. 800 liraya ya da birazcık daha yüksek bir meblaya(850-900 gibi) fender standart stratocaster bulabilirsin, hatta modifiyelisini bile bulabilirsin böyle fiyatlara 2. el. Alım-Satım'da gezin birazcık, güzel şeyler çıkacaktır karşına. Bir Meksika yapım Fender uzun süre gidecektir emin ol, her türlü müzik te yaparsın o gitarla, doğru ekipmanı kullandığında.

6. dostum eger ılgılenirsen elimde bc rıch nj clasic mockıngbırd var sabit koprulu ayrıca sustain konusunda mukemmel bı gıtar dusunursen om at...

Bu Sayfayı Paylaş