abilerim yardım...! 3 gitar arasında kaldım yardımınız gerek

'Elektro Gitarlar' forumunda blues_969 tarafından 31 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Abilerim. selam herkeze
    yakın zamanda alabileceğim 3 gitar arasında kaldım. :roll: :roll:
    bilginize ve önerilerinize ihtiyacım var..! :?: :?:
    :cry:
    1.) jackson dk2s dinky.. :?: :roll:
    2.) jackson dk2m blk.... :?: :roll:
    3.) ibanez jem 555........ :?: :roll:
    hangisini önerinizdirr..! :arrow:
    simdiden yardım eden herkeze çok teşekür ederim iyi aksamlarr..! :!:

2. Yapmayı planladığın müzik tarzını ve aradığın tonları yazarsan yardımcı olunabilir fakat şu durumda ne desek boş.

3. alternatif rock hafif iste sololar flan abi calmak istedigim biraz ağırıda olabilir.. azıcık ::)

4. daha geniş yelpazeli istiyorsan jem derim. jacksonlar kendi aralıklarında cok cok iyidir ama jem ile daha çeşitli şeyler yapabilirsin diye düşünüyorum ben.

5. Kendi seçimini kendin yapamıyorsan durum iyi değil bence. Eğer bu gitarları eline alıp çalmadıysan, sadece görüntüsüne göre hareket ediyorsun demektir. Ama madem sordun, yazdıklarına bakınca Ibanez sana en uygunu. Ancak, bu gitarların fretboardları birbirinden farklıdır. Rahat edemezsen bir sevmezsin o gitarı ki elinde kalır. Önce denemeye bak derim.

Kolay gelsin.

6. Uzun süredir ibanez kullanan, içini dışını bilen birisi olarak Jem555'e para verme derim.

7. Klavyenizi eskittiğinize değmez, cevap vermeyin şuna.

8. bu ilan sanki eski cicoza ait gibi geliyor ama hadi hayırlısı.

9. hocam o kadar para verme sen.xD forumdan 250 tl ye cort x6 al.her tarz yaparsın =D=D

Bu Sayfayı Paylaş