Hangi müzik türü size daha iyi geliyor?

Hangi müzik türü size daha iyi geliyor?

• Death Metal

Oylar: 0 0.0%
  • Black Metal

• Hardcore

• Grindcore

• Alternative Metal

• Nu Metal

• Toplam oy veren
    213
Yukarıdaki ankette sadece bir tür müzik var. Bu listedekiler metal müziğin alt türleri ve hepsi de değil. En az 150 çeşit müzik ve alt türü var. Nerede klasik ,new age, hard rock, indie, folk, techno...

Bir de bu anketin amacı ne oluyor?

Her tarz müzisyenine bir şeyler sağlar dolayısıyla saçmalamaya gerek yok fender93. Ancak bununla birlikte Nu-Metal, Thrash Metal ve Black Metal'in toplamda %75 aldığı bir anket, bence forumdaki insanların müzik anlayışlarını ekstrem türlere sıkıştırdıklarını gösteriyor.

Guensedor demiş ki:
Her tarz müzisyenine bir şeyler sağlar dolayısıyla saçmalamaya gerek yok fender93. Ancak bununla birlikte Nu-Metal, Thrash Metal ve Black Metal'in toplamda %75 aldığı bir anket, bence forumdaki insanların müzik anlayışlarını ekstrem türlere sıkıştırdıklarını gösteriyor.

allah aşkına nasıl bi tarzdır black metal jar jur böğürmekten başka bişey yok bu bir müzisyene ne katabilr soruyorum sana.tamamen özenti müziği bence dinleyenlere saygım var tabiki her zaman benim kendi düşüncem bu

Müzik evrenseldir, tamam; ama ankette yelpaze daha geniş tutulabilir. Mesela bana iyi gelen müzik klasik müziktir.

Geri