Words into Pages (Metal/Hardcore) - Ankara

#4
Evet, bunlar birbirinden yakışıklı adamlar.

24 Ekim'deki konser bizim için son derece keyifli ve eğlenceliydi. Ender Erişen'e (Endure Events!), Since Yesterday, The Cage Within ve gelen gelemeyen herkese çok teşekkürler. Çok yakında yeni konser haberleri ile döneceğiz.

Bir de ek olarak, Midasın Kulaklığı Stüdyosunda, Erkan Tatoğlu ile kaydettiğimiz "Fed Up"ı, çok yakında Myspace adresimiz üzerinden yayınlayacağız.

IT'S CORE TIME CHILDREN!
 
#9
Words Into Pages, Rock Station Winter Fest bünyesinde 312 Arena'da sahne alacak. Etkinlik 6 Mart gününde ve şu anda Destruction, Since Yesterday, Decimation, Thrashfire gibi gruplar açıklanmış durumda.


Detaylı bilgiler yakında....
 
#11
Words Into Pages, 18.02.2010 - Perşembe günü Radyo ODTÜ (103.1) - Sahne Arkası programının konuğu olacak. İnternet üzerinden programın yayın akışı 21:00 olarak görünmekte. Değişiklikler bildirilecektir.
 
#12
W.I.P. ODTÜ MT 15. ROCK ŞENLİÐİNDE
İlk gün, yani 10 mart çarşamba günü saat 17de başlayacak konser için biletlerin (ilk gün için bilet fiyatı sadece 7tl) odtü dışında nerelerden temin edilebileceğini yakında duyuracağız.
Ayrıca WIP ten önce FREE SESSION, sonrasında da LET IT FLOW ve NEVERLAND sahne alacaktır ...

Two testicles are never enough !!!
 
#13
Etkinlik biletlerini 4 Mart Perşembe gününden itibaren; ODTÜ içerisinde Kütüphane, Çarşı, Çatı ve Hazırlıkta açılacak standlardan, ODTÜ dışından ise İmge Kitabevi(Konur Sokak), Hayri Plak(Karanfil Sokak), Always Rock Bar(Sakarya Caddesi) ve Tenedos Cafe(Selanik Caddesi)'den temin edebilirsiniz.
 
#14
Rockstation bizim açımızdan fazlasıyla keyifli ve eğlenceli geçti. Organizasyona ve her zaman bizimle olan dostlarımıza çok teşekkürler.

Special Thanks: Ender Erişen (Dudecore!)

Fotoğraflar için Sanem Yücesoy'a teşekkürler.

ODTÜ Rock Şenliğinde görüşmek üzere!
 

Üst