GİTAR YAPTIRIYORUM YARDIM EDECEK PROFESYONELLER :)

'Elektro Gitarlar' forumunda mburak12345 tarafından 27 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. gitar yaptırıorm arkadaşlar v kasa tam olarak bu model => http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=5106&gid=111
    sizden istediğim bağlantı şemalarını bulamadım bunun dışında ne tür kaçlık potanslar kullnamalıyım nerden bulabilirim bide ben bu gitara floyd rose sistem takmayı düşünüyorum stratlardaki gibi onları nerden temin edebilirm satılık ikinci el varsa bildiğiniz temiz onları da deneyebilirim gitarın yapımına başlandı manyetik konusundada aynı şuanlık idare etcek ucuz bişe takıp ilerde emg kapalı manyetiklere geçmeyi düşünüyorum hertürlü yardımlarınızı bekliorm sonuç olarak elimde kasa sap pickguard ve potans düğmeleri olacak yardımlarınızla tamamlayacağım gitarı teşekkürler =)

2. H manyetik kullanacaksan 500k potans kullanmalısın.Floyd rose yuvasını yapan ustamız halledicek zaten ama köprüyü aldıktan sonra yapmakta fayda var.Floyd rose ve manyetikler için www.enstrumanmarketi.com a bakabilirsin 2 hafta teslim süremiz var.

İyi çalışmalar...

3. hocam işte aklıma takılan mesela fender strattaki floydrose köprüden taksak saçma bi görüntü olur mu?

4. Köprü için bir linkveya foto koyabilirmisin?

5. nerde gitar yaptırdığını merak ettim ?

6. yapım aşamasında bişeye benzemeye başlayınca resimlerin linklerini atacağım benim sormak istediğim linkteki gitara dier linkteki köprü olut mu komik mi olur acaba?

7. Gönderdiğiniz sabit bir köprüdür.Yani gitarınıza sabit bir köprü istiyorsunuz.Olmaz diye birşey yok.

8. görüntüde bi bozukluk olup olmayacağını merak etmiştim komik durmak gibi ilgilendiğiniz için sağolun manyetik ve diğer eleman olarak marka model önerebilirmisiniz?

9. şmdilk stok ayarnda bişe işimi görür gitar yaptırdığım için bya param gitti bütçe ksıtlandı yani seneye kadar idare etcek bişe sonra emg tarzı bişeler şmdi ne önerrsinz?

10. O zaman size wilkinson manyetikleri tavsiye ederim fiyat ve performans açısından çok iyi manyetiklerdir.Ya da ikinci el bulabilirseniz emg-hz yada select manyetikler.

Bu Sayfayı Paylaş