Karbon (Bursa)

KARBON 2007 yılında Bursa il sınırları içerisinde kurulmuştur. Popüler parçalardan oluşan blues, alternatif ve hard rock tarzlarındaki repertuarı ile Bursa ve çeşitli illerde bar programları ve konserler çerçevesinde dinleyicisiyle buluşmuştur. Daha sonraki yıllarda beste çalışmalarına ağırlık vermeye başlayan grup bu doğrultuda besteleriyle dinleyicisinden olumlu eleştiriler almıştır. Grup "Sesime Gel" adlı bestesiyle 'Yarisfest 2009' müzik yarışmasında 100 grup arasından birinciliği almış ve single albüm çalışmalarına başlamıştır. 2009 yılında nihai kadrosuna ulaşan Karbon halen aktif olarak konserlerine ve beste çalışmalarına devam etmektedir.

Myspace : www.myspace.com/karbononline

Facebook sayfası : http://www.facebook.com/grupkarbon

5815_111527598989_715138989_2254933_2908618_n.jpg

merhabalar, myspace sayfanıza baktım. pirates of the caribbean harika olmuş:) ellerinize sağlık. başarılarınızın devamını diliyorum. ara sıra bursaya geliyorum, konserlerinizden haberdar ederseniz sevinirim:) kolay gele

• Konu Sahibi Konu Sahibi
emphasis23 demiş ki:
merhabalar, myspace sayfanıza baktım. pirates of the caribbean harika olmuş:) ellerinize sağlık. başarılarınızın devamını diliyorum. ara sıra bursaya geliyorum, konserlerinizden haberdar ederseniz sevinirim:) kolay gele
Çok teşekkürler sevindim beğenmenize :) Facebook sayfamızdan yayınlıyoruz devamlı konser tarihlerini umarım denk gelir birgün tanışırız.

Bu arada buradan da söylemiş olalım. Yarisfest'de "Sesime Gel" adlı bestemiz ile birinciliği aldık destekleyen herkese sonsuz teşekkürler.

Görüşmek üzere.

Yarisfest 2009 birincisi "Sesime Gel" adlı ilk bestemizin ardından "Zaman" ve "Kahin" adlı iki bestemizi daha ekledik myspace sayfamıza. Ayrıca bu parçalarla Rock'n Dark 2010'a katılıyoruz. İyi kötü yorum ve eleştirileriniz bizi çok mutlu eder :) Teşekkürler...KARBON

Myspace sayfamıza "Aşk-ı Memnu" cover çalışmamız eklenmiştir :)

Kayıt ve düzenleme : Özgün Göktürk
Mix, mastering ve alt yapılar : Özgür Babal

Geri