Boss gt-8 ve line 6 JM4 Looper

Arkadaşlar merhaba.Geçen gün line 6 jm4 looper satın aldım ve evdeki sistemime bağladım.Fakat şöyle bir sorunum var bilgisi yada fikri olan varsa ve cevap verirse çok sevinirim.Ben boss gt8 i 4 kablo yöntemiyle bağlıyorum amfime.Looper ı en son amfiye girmeden önce araya sokarsam,cihazın üzerinde de amfi modellemeleri ve fx ler olduğu için(iptal edemedim birtürlü...) üstüne kendisi drive vs. kattığı için prosesörden aldığım sesi bozuyor.Amfinin cd girişinden girersem böyle bir sorun kalmıyor ama haliyle kayıt yapamıyorum bu sefer de.Gt8 den aldığım ton bozulmadan kayıt yapmanın bir yolu varmıdır? Amfimin markası marshall avt 50 ve tekrar söylüyorum 4 kablo yöntemini kullanıyorum.

Kullanmadan ayrıntılı cevap verebileceğimi sanmıyorum ancak JM4 da tüm fx leri sıfırlayıp, amfi modellemisini de clean e (ilkine) getirisen sanırım Gt8 in tonundan fazla oynama olmaz. Hatta JM4 de modellemelerde off da var galiba, yani kapatabiliyorsun sanırım. Bu arada drive ı da sıfıra indirmen gerekicek, bass/mid/treb işine yarar zaten.

Belki de denemişsindir bu dediğimi ama başka birşey aklıma gelmedi.

Geri