elektro gitarda yardım edin

'Elektro Gitarlar' forumunda hunn tarafından 10 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. hunn

hunn

1
    0
    100
    arklar ilk defa alıcam limit max 320 ytl trash ve alternatif seviyorum steve vai dinliyorum böyle türde güzel bi gitar önerebilir misiniz

2. aslında 320 lira ölü bi fiyat. yani biraz daha biriktir ya da kaynağın neyse biraz daha zorla :D yani ölü fiyat dediğim tam arada kalıyor paran.modeller sıfır düşünüyorsan...ama ikinci el olarak bulabilirsin.özellikle o fiyatlarda cort2ların ibanezlerin modelleri var.grg170 ibanez,cort x2 tarzı gitarlar alabilirsin sert tonları vardır seni götürebilecek..ama bulabilirsen cort kx 5 al derim.çok ciddi bi gitar.sadece emetör değil profesyonel bir adamın da sahip olması gereken bi gitar aslında..ton karakteri baya geniş sert tonları harbi sert.vecoil tap denen humbucker manyetiği single'a çeviren bir sistem var ve çok yumuşak sesleri de alabiliyosun.sonra manyetikleri emg dizaynı motherbucker isimli manyetikler.www.harmonycentral.com sitesinde gitarı inceledim sound'una 10 üzerinden 9.4 vermişler :D bence bi bak derim..

3. Eleman doru sölemiş.O kaynağa 2. el cort ve ibanez en iyi seçim olucaktır ;)

Bu Sayfayı Paylaş