Amfi Önerisi

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda Pathetic123 tarafından 11 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Gitara yeni başlıcam . 150-200 tl civarı amfi bakıyorum . Siz de yardım ederseniz çok makbule geçer :z

2. Marshall mg15cd, Roland cube 15x ve dahası...

3. badsolo 150-200 dio 300 e çıkmamış marshall ın 10 waatlıklıkları veya ibanezlerden bütcene uygun bak kardeşim o fiyata olan anfilerin hepsi hemen hemen aynıdır pek bi fark göremzsin markalar arasında ;) ii forumlar

4. Ben Marshall MG10CD ve Ibanez IBZ10G arasında kaldım ... Hangisi iyidir acaba ?

5. Hangisinin sekli hoşuna gittiyse onu al :D Yukardada dedim ''Hemen hemen hiç bir fark yoktur aralarında''

6. O zaman Ibanez IBZ10G alıyorum çünkü daha ucuz ^^ :d teşekkürler.

7. Yardımcı olduysak ne mutlu kardeşim :D

8. Soloman; 2. el fiyata baz alarak öneride bulundum zaten. Yeni başlayacağım falan diyor sıfır almayı düşünmüyordur herhalde.

9. Önerini ylnış değerlendirmişim özür dilerimde yeni başlayan birisi çok fazla kandırılınabilir.Çünkü arazıdan ton farklılığından tahmin edemez sağlammı sorunlumu ürün.O yüzden sıfır alması daha iyi bence etrafında bu işlerden anlayan arkadaşı falan yoksa ...

10. ikinci el roland micro cube tavsiye ederim. 180-200 arası bulunur (bulunabilirse) çalışıyorsa sorun yoktur, 2.el fiyatıda bu aralıkta, kandırılacak durumuda olmaz böylece...

10 wattlık amfilerden (15 watt lıklardan da) kat kat daha iyi micro cube...

11. aslında daha uygun fiyatlara birçok amfi var.bazı markalar ve üzerinde bulunan bazı efektler hariç tüm 10 watt'lık amfiler neredeyse aynı ibz 10 iyi evde çalışmak için.

12. yapacağın tarz sertse şayet randall da düşünebilirsin.ben evde rx25rm modelini kullanıyorum 25 watt.

Bu Sayfayı Paylaş