Rest

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda Elvis_is_Dead tarafından 8 Haziran 2004 tarihinde açılan konu

1. Bizim başlık kilitlenmiş,yenisini açmakta fayda var.Umarım bu da gitmez.

2. arkadaslar fanta-mania da finale kalan aksam yildizi adli sarkimizi indirebilirsiniz - kayitlari atalay yapti elestiriniz olursa ona gidin ;)

http://www.geocities.com/celebis79/music/rest/

(sag tusla hedefi farkli kaydet yapmayi unutmayin)

3. Zaten kayıt kalitesi olarak Akşam Yıldızı biraz daha sönük kalıyor diğer 4 şarkıya göre.Kime dinlettiysem veya cd verdiysem aynen böyle dedi.Saygın eğer diğer şarkıları örneğin Mavi(bir an olsun)'u koyarsan nete..Süper olur...

4. Saygın unuttum bu arada;birde papatyayı upload ette;vatandaş slow şarkı dinlesin...Herkese SELAM bu arada.Forum vatana,millete ve REST'e hayırlı olsun...ALP

5. Beyler materyal ne ise iş o kadar iyi çıkar. Bilmem annatabildim mi :)

Ben sizin kayıtları Bilkent'te tonmaisterlik işi için resume yaptım olm daha ne olsun.

6. Buğra Abicim Tonmaisterlık için resume yapmak ne demek? Bir türkçe mealini yazarsan sevinirim.

7. Demek ki Atalay kayitlari referans gosteriyor kendisi adina, iyi birsey yani.. ;)

upload lar gelecek ama sirayla..

8. Benim finaller bitti.Ohh be.Saygın yemişim akşam yıldızını,diğer şarkılarıda koysana.Utanmadan hala başkent server'ını kullanıyosun bi de :) ..

9. hoşgeldiniz arkadaşlar...

10. Hoşbulduk sevgili iş arkadaşımız....Cumayı bırakmışsınız öyle duyduk.

11. Uykum kaçtı.Alıştım tabii 10 gündür gece uyumayıp finallere kasmaya.Her yere mesaj attım bir de bizim forma atayım.Ağlamasın sonra.

12. uykusuzlugu sen bana sor ayakta zor duruyorum, bu arada isim taklitcilerimiz varmis, barda konser basligina baksana.. :)

rest®
    taklitlerimizden sakininiz.. :)

13. Başarılar...

14. Teşekkürler Tnk Caner.Size de başarılar.

15. davulcunuzun ismi Baran mı :) yoksa kendisini tanıyor muyum??

16. Evet BARAN...
    BEn buraya bir döküm yazayım bütün isimleri, belki başka tanığında vardır :))

saygın-gitar
    alp-vokal
    deha-bas
    onur-klavye
    baran-davul
    hakan-saksafon.

17. sadece davulcunuzu tanıyorum, bir ara vokalistimizdi :) neyse, bir kere dinlemeye geldim, umarım tekrar fırsat bulurum gelirim.... başarılar.... :)

18. hehe grup ismini de ver de takla olayı karışmasın araya :D

19. çok haklısın, pardon cha_sach'ım aslan kitaristim.... grubun adı NoXaN :D

Bu Sayfayı Paylaş