acil yardım talebi ( anfi ex loop hakkında )

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda flying-in-a-blue-dream tarafından 19 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. herkese merhaba.aranıza bugün katıldım.o yüzden öncelikle herkese merhaba :) şimdi konuya gelirsek; delay pedalımı anfiye girmek istedim ama şöyle bişey takıldı kafama.studyodaki anfi de 2 giriş varken ( fx giriş ve çıkış,ki bu durumda nasıl olacağını biliyorum ) benim anfide sadece önde ex loop diye bi giriş var. bu durumda bu delay pedalını hangi şekilde anfiye bağlayabilirim?
   
 2. amfi input dan delay pedalının output girişine delay input'dan da gitara.
   
 3. teşekkürler cihan ama bu şekilde bağlamak değil demek istediğim.drive ve wah pedalını zaten belirttiğin gibi bağlıyorum.onun haricinde sadece delayı anfiye bağlamak istiyorum.sağol gene de.
   
 4. %100 bilmiyorum ama %51 sanırım delay pedalını da diğerleri gibi bağlayabiliyorsun.yani extradan bir bağlantı olabiliyor mu bunu bilmiyorum.multi pedallar(prosesör olarak bilinen)ve analog pedallar genelde birlikte seri bağlanabiliyor.
   
 5. yoo.. haklısın. o şekilde bağlanıyor elbette. sadece drive larla birlikte çalarken kötü oluyor.o nedenle studyoodaki anfilerde dediğimm gibi bağlıyordum ( anfideki power ve pre katları arasına yani ) ama aynı şeyi evdeki yeni anfime ( ki ilk kez anfi aldım :) ) yapmak istediğimde sadece tek giriş buldum.bunu nasıl yapacağımı bilemedim
   
 6. :) o zaman senin amfinin girişleri elverişli değil:D bi kaç çıkış daha ekletmen gerekebilir :) kolay gelsin. :)
   
 7. hala cevap verebilecek bi delikanlı bekliyorum. çeşitli kombinasyon denedim ama olmuyo :)
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş