KULTUR SHOCK - 29 Kasım 2009 @ Jolly Joker Balans

'Forum Meydanı' forumunda RonJeremy tarafından 22 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]

  ÇİNGENE PUNK’IN EN ÖNEMLİ GRUBU KULTUR SHOCK YENİDEN İSTANBUL’DA!

  Seattle’da kurulan ve müziklerinde Punk ve Çingene müziğini en iyi şekilde harmanlayan KULTUR SHOCK, Integration Fall 2009 Turnesi kapsamında 29 Kasım 2009 Pazar gecesi Jolly Joker Balans’ta sahne alacak.

  Daha önce 2007 ve 2008 yıllarında iki kere İstanbul’a gelen grup toplam 3 kapalı gişe konser vermişti.
  Birleşmiş Milletler gibi grup yakıştırması yapılan Kultur Shock; 1996 yılında solist Bosnalı Sırp Gino Yevdjevich tarafından Seattle'da kuruldu. Bosnalı Hırvat olan ve gitar çalmayı mülteci kamplarında yaşarken öğrenen gitarist Mario Butkovich, 1980 yılında Bulgaristan’dan ABD’ye göç eden Val Kiossovski, Japon bas gitaristleri Masa Kobayashi ve davulcu Christ Stromquist ile şekillenen kadroları son olarak Seattle’lı genç kemancıları Matty Noble’ın da eklenmesiyle son halini aldı.

  Şimdiye kadar 5 albüm piyasaya süren grup, ‘Mastika’, ‘Osman Aga’, ‘Mustafa’ ve ‘İstanbul’ parçalarıyla bizlere uzun zamandır dostluk mesajlarını da göndermeyi ihmal etmiyordu.

  ‘Balkan punk’ını, ‘çingene metal’i ve bildiğiniz ‘düğün müziği’yle birleştirip, üzerine Bulgaristan, Amerika, Japonya ve Bosna’nın isyanını ekleyin. Ortaya hiç de yabancı olmadığınız bir tür çıkıyor. Bu büyük şöleni kaçırmayın. Topluluğun şarkılarını dinlerken tek derdiniz “şimdi kafa mı sallanacak, göbek mi atılacak” olacak. ‘Mastika’yı mutlaka bir de onlardan dinleyin. 29 Kasım’da “Çingene”ler İstanbul’u bir kez daha ele geçirecek. Her geldiklerinde olduğu gibi tekrar Jolly Joker Balans’ta!!!

  Konser gecesi ayrıca DJ Şener Çetin sadece Balkan Müziklerinden oluşan performanıs ile sizlerle olacak!

  Not 1: Pazar günü olduğuna bakmayın, ertesi gün Bayram Tatili
  Not 2: Jolly Joker Balans'ta sigara içmek için büyük bir alan var!!!

  http://www.kulturshock.com
  http://www.mood-pro.com
  http://www.jollyjokerbalans.com
   

Bu Sayfayı Paylaş