Model hakkında yardım (jackson)

'Elektro Gitar ve İcra' forumunda noirstarres tarafından 25 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. merhaba arkadaslar bir arkadasım tarafından edimdim gitarı fakat modelini bilmiyoruz.made in japon ve seri numarası 'J017346' üzerinde duncan desing manyetikler bulunmaktadar modelini agacını ve diger özellikleri hakkında yardımcı olursanız sevinirim , şimdiden teşekkürler.
   
 2. Gitarın bir fotoğrafını çekip, buraya eklersen herkes seve seve yardımcı olur. Fakat bu bilgiler ile bir yere varamayız.
   
 3. Ne zaman bu tarz bir gitar üretmiş Jackson hiç bir fikrim ve bilgim yok gerçekten. Bilgili arkadaşlar mutlaka vardır fakat, ilginç bir model. Şahsen benim elimde olsa orijinalliğinden şüphe ederdim çünkü hiç görmedim daha önce bu modeli. :)
   
 4. evet bende bu kasa şeklinde bir modelini hiç görmedim agacı oldukta kurumuş muhtemelen çok eski üretim seri numarasını siteden kontrol ettim fakat bir sonuca varamadım yinede jackson larla içlidışlı olan arkadasların yardımcı olabileceklerini sanıyorum =)
   
 5. Jackson JJ serisi bu, Scott Ian Signature. 90ların sonu ve 2000lerin başında üretildi bu kasa.
   
 6. çok teşekkür ederim 'Scott Ian' ın riff canavarı bir gitarist olduğunu biliyordum fakat bu veya buna benzer bir gitarla raslamamıştım videolarında.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş