Elektro gitar seçimi(lütfen bugün içinde yardımcı olun) ACİL

'Elektro Gitarlar' forumunda devi2face tarafından 29 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Öncelikle merhaba arkadaşlar...
    Ben elektro gitar alcamda yarın.Dinlediğim müzik tarzı metal gruplar system of a down,slipknot,dope v.b. Bu dediklerime uygun sert bir ses çıkaracak elektro gitar markası varmı önereceğiniz :?:

2. Esp veya Ltd marka gitarlara yönelmen senin için daha iyi olacaktır eger sert bir sound istiyorsan yada uzerinde emg set takılı bir gitar alabilirsin. Ama biraz paran varsa esp al derim.

3. Peki esp nin hangi modelini alıyım?(dediğim özelliklerde sert sound)
    Bu verceğim marka benim yapcam türe uyarmı?ESP LTD AX50 Elektro Gitar Nasıl?

4. ESP LTD AX50 Elektro Gitar bu seri vintage plusmı? peki bu benım işimi görürmü sizce arklar

5. Hayır, AX50 AX serisi gitardır, fakat AX50 düşük model bir gitardır, eğer imkanın varsa daha yüksek modellere bakmanı öneririm. (AX250 AX2E AX400 gibi...)

6. Niye alcam model çokmu kötü öğrenci olduğum için param anca bu kadarına yetıo

7. cevap lütfen yarın alcam gitarıı!!! Benım alcam gitar çokmu kötü şimdilik daha yeniyim elektroda

8. Çok kötü değl ama ileride mutlaka değiştirme isteği hissedeceksin, diğer söylediğim gitarlar hem seni daha çok tatmin eder hem de satmak istediğin zaman daha rahat satarsın. Eğer paran kısıtlı ise 2. el gitarlara bakmanı öneririm.

9. Ya 2. el de bişe almak istemiyorum şimdilik bunla takılıyım ilerde değiştiririm :D

10. cort x6 önerebilirim benim gitarım ucuzdur başta idare eder seni..

11. ne kadar bütçen var

12. enfazla işde dediğim gibi 600

13. Birde arkadaşlar sizce ex-50 mi daha iyi yoksa ax-50mi?

Bu Sayfayı Paylaş