One Bullet Left

'Yabancı Rock Grupları & Sanatçıları' forumunda warfare_ tarafından 30 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. 2005 yılında kurulan One Bullet Left her zaman metal olarak sınıflandırılan müzik tarzında yaratıcılığını denedi fakat aynı zamanda tek bir grubun elementlerini barındırdı. Birçok müzik sever tarafından İsveç çıkışlı olarak belirtilen ağır, kesin riffler ve çift gitar melodisi grubun markası oldu. Diğer gruplardan farkı, yaptıkları müziğin kalitesi ve birkaç saniyede değişikliğin farkediliyor olması. Zengin çeşitliliği sayesinde, özellikle vokal Mario Grasso'nun söyleyiş tarzıyla dinleyiciler farklılıkları duyabiliyor.
  2005 yılında 4 şarkıdan oluşan "Invisible Fleshwounds" (EP) Jacob Bredahl (Hatesphere) prodüktörlüğünde yayınlandı. Bu çalışmasından sonra ilk izlenimi çok iyi bir şekilde bıraktı.
  One Bullet Left enejik canlı performanslarıyla da adından dünya çapında sıkça bahsettiriyor. Hatırı sayılı bir üne sahip grubun aynı sahneyi paylaştığı bazı gruplar ise şöyle; The Black Dahlia Murder, Vader, Volbeat, Caliban, Raunchy, Maroon, Aborted, Sodom, Rage, Amon Amarth, Dew-Scented ve daha fazlası...
  Grubun gelişimi Sky Hoff'un (Machinemade God) prodüktörlüğünde yaptıkları "Armageddon Sunrise" albümü ile oldukça açık ve net ortada.
  Grubun yakın tarihte çıkaracağı son çalışma da Kohlekeller Studiolarında kaydedildi.
  Ayrıca grup Hatesphere ile birlikte 6-7-8 Kasim 2009 tarihlerinde Istanbul, Ankara ve Izmir'de unutulmaz 3 konserle dinleyicileriyle buluşacak.

  http://www.myspace.com/onebulletleft666
   

Bu Sayfayı Paylaş