Sonisphere 2010 Turkey

panik_431 demiş ki:
Grubun başlığında haberi vermiştim zaten. Sadece senin değil, bir çok kişinin hayalleri yıkıldı maalesef. :( Aslında diğer grup elemanları Tony Martin'i alıp gelebilirler diye düşünüyorum. :)

Tüm sayfayı okumadım, bu olayıda bugün öğrendiğim için belki bilinmiyordur diye düşündüm.

Umarım bir kıyak çekip grup gelir. ama Dio suz nasıl olur bilmem...

Bilet

Festival için birinci kategori c blok'dan bir adet kombine satıyorum 500 liraya, almak isteyen olur ise bana "[email protected]" adresinden ulaşabilir.

Bileti Ankara içinde elden veriyorum alacak olan kişiye.

İyi günler dilerim.

İngiltere Sonisphere:

1554.jpg

Gelde kafayı yeme.

Büyük grup diye Manowar'ı getirmelerinden anlamalıydım bu festivalden bir cacık olmayacağını. The Cult 25. yılı şerefine "Love" albümünün tamamını çalıyor konserlerde; getirin lan işte. Ha, The Cult izlemek için 1000 kişi bilet alsa Manowar için 5000 kişi alır. Yakında Anathema'yı da eklerlerse şaşırmam bu yüzden.

Elalemin festivaline öykünmek yerine adam gibi müzik zevki olan bir kitlemiz olsaydı ne Hayko'yu ne de Manowar'u izlemek zorunda kalırdık. Big 4 bile çok bize.

Konsere 1 aydan az bir süre kalmasına rağmen, hala 2.günün TBC'si açıklanmadı! :) Neyse, zaten sorunlarım olduğu için festivale gidemiyorum, hakkımı Ozzy ve Scorpions'a sakladım.

Tamam Maiden'ı geçtim de, Bulgaristan ayağına Annihilator eklenmiş; onu getirselerdi bari. 2 sene önce Kadıköy'de göt oluşumuzun acısını dindirirdik. Bu arada, 1 saat kadar önce Antalya/SheMall Biletix'e bilet sordum, "kombine hariç yok, tek günlük biletler bitmiş" dediler. Eve geldim şimdi bakıyorum, gayet de var 3. günün biletleri. Gel de saydırma. She Mall gibi mal ötesi bir isme sahip bir alışveriş merkezinde, Biletix'i girişin az ilerisindeki Information Desk'teki bilgisayardan ibaret kılmışlar zaten. Antalya'dan nefret etmek için bir neden daha.

JohnnyThunder demiş ki:
Büyük grup diye Manowar'ı getirmelerinden anlamalıydım bu festivalden bir cacık olmayacağını. The Cult 25. yılı şerefine "Love" albümünün tamamını çalıyor konserlerde; getirin lan işte. Ha, The Cult izlemek için 1000 kişi bilet alsa Manowar için 5000 kişi alır. Yakında Anathema'yı da eklerlerse şaşırmam bu yüzden.

Elalemin festivaline öykünmek yerine adam gibi müzik zevki olan bir kitlemiz olsaydı ne Hayko'yu ne de Manowar'u izlemek zorunda kalırdık. Big 4 bile çok bize.

Lan harbiden Anathema ve Orphaned Land'i eklemişler, sıçayım böyle organizasyona arkadaş!

Geri