Sonisphere 2010 Turkey

Volbeat, Hayko Cepkin'in altinda caliyor, Manowar Anathema'nin altinda caliyor.
Biletimi satarak dogru bir is yapmisim pisman degilim.

Dio'nun olmayisi ile aglanacak halime gulebiliyorum su an sadece :cry:

Anathema her sene gelen bir grup, Manowar'ı ön grup yapanlara yazıklar olsun. Lanet olsun Anathema'ya!!! Adamların sahne almadıkları bar bırakmadı be! Resmen keyfim kaçtı. :evil: Gitmemekle doğru karar almışım. :evil:

alıntıdır: - Fanlardan gelen yoğun istek nedeniyle çok kısıtlı sayıda kombine bilet 31 Mayıs Pazartesi günü saat 14:00'da satışa çıkacaktır. Kısa sürede tükenmesi beklenen kombine biletlerden sonra sadece Festival 1. Günü ve 2. Günü biletleri satışta kalacaktır.

bilet almak isteyen arkadaşlara duyurulur...

Yahu siteye bakıyorum, 3. gün biletlerini halen satışta gösteriyor. Biletix şubelerine gidiyorum, bitti diyor. Nedir bu işin aslı anlamadım. Her neyse; eğer 3. gün saha içi biletini elden çıkarmak isteyen olursa konuşalım, mutlaka anlaşırız. Memlekete Anthrax geliyor ama kaldık göt gibi, iyi mi.

Cantstandya demiş ki:
Yahu siteye bakıyorum, 3. gün biletlerini halen satışta gösteriyor. Biletix şubelerine gidiyorum, bitti diyor. Nedir bu işin aslı anlamadım. Her neyse; eğer 3. gün saha içi biletini elden çıkarmak isteyen olursa konuşalım, mutlaka anlaşırız. Memlekete Anthrax geliyor ama kaldık göt gibi, iyi mi.

Eğer sitede hala gözüküyorsa satın al, sonuçta satın alabiliyorsan (netten) biletini basmak zorundalar.

Teşekkürler ama ben yine de eğer elden çıkarmak isteyen olursa önceliği ona veriyorum. Kredi kartı kullanmıyorum, kullanmaktan da hoşlanmıyorum. Hayatımızın her noktası kredi kartı kullanımını sağlamak için dizayn edilmiş durumda ne yazık ki. Yani eğer bu bilet mevcutsa, bana elden sat, niye satmıyorsun? Yok, elden satmıyorum, git kredi kartıyla al, buna mecbursun diyorlar resmen. Ben de sıçarım böyle işin bacağına diyorum; bunun bedeli Anthrax'ı izleyememek olacak olsa bile.

Cantstandya demiş ki:
Teşekkürler ama ben yine de eğer elden çıkarmak isteyen olursa önceliği ona veriyorum. Kredi kartı kullanmıyorum, kullanmaktan da hoşlanmıyorum. Hayatımızın her noktası kredi kartı kullanımını sağlamak için dizayn edilmiş durumda ne yazık ki. Yani eğer bu bilet mevcutsa, bana elden sat, niye satmıyorsun? Yok, elden satmıyorum, git kredi kartıyla al, buna mecbursun diyorlar resmen. Ben de sıçarım böyle işin bacağına diyorum; bunun bedeli Anthrax'ı izleyememek olacak olsa bile.

Doğru söylüyorsun, şuan için elden satmak isteyen arkadaşlar üstüne belli bir artı bedel istedikleri için netten al demiştim ama inandiğin ve uyguladığın doğrularındada vaz geçmek tabiki olmaz, davranışında saygıya değer...

Kredi kartı olayına bende karşıyım. Bende kredi kartı kullanmıyorum, kullanmayacağımda. Keşke biletix'in sitesinde kapıdan ödeme gibi bir seçenek olsaydı. Bende Ozzy ve Akreplere bilet alacağım, kredi kartı kullanmadığım için nasıl alacağım, onu düşünüyorum.

Sonisphere kombine

Merhaba arkadaşlar iş değişikliği sebebiyle önceden almış olduğum kombine biletimi satıyorum.Uçakla beraber almıştım.Isteyen olursa izmir cuma kalkış pazartesi izmire dönüş uçakla beraber 600 -tl sadece bileti isterseniz 500 tl den verebilirim. Bursa ya da Izmirde teslimat yapabilirim.cep 0505 4347296
mail [email protected]

Elimde VIP ALT B den 2 adet kombine bilet var. Ankara da yasiyorum. Maalesef, o tarihte degil Istanbul, Turkiye de bile olamayacagim. Ilgılenenler [email protected] dan benimle iletisime gecebilirler...

Headliner olarak Europe ayarlanmak üzereyken direkten dönmüşler son anda. Off ya! Gelselerdi, hep bir ağızdan Rock the Night'i söylseydik ya. :(

Neyse, bilet almadım, neden üzülüyorsam. :p

Geri