ibanez grg270b mi rgr321ex ki yoksa rg370dx mi

#2
bana göre rg 370dx 3 senedir kullanıyorum gayet rahat kullanabileceğin bir gitar. grg270 i hiç önermiyorum klavyesi rahat gelmedi bana. rgr321ex i hiç kullanmadım bilmiyorum. o parayla alınabilecek en iyi gitar rg 370dx.
 
#3
İbanez, grg serisini herhaldi nasıl dandik bir gitar yapılır gibi bir deneme için üretmiş. Gerçekten aşırı rahatsız bir gitar. Gitara yeni başlayacak bir kardeşim almıştı 2 sene önce bize sormadan kafasına göre resmen kakmışlar oğlana... Yazık günah çocuk gitardan soğudu... Çok ilginç bir özelliği var ama gitarın gerçekten bak... Floyd rose ile action a girişiyorsun ya hani abuk sesler çıkartıyorsun, heh işte floyd rose a sapta destek veriyordu... çatttttt çuttttt gıcır gucurrrrrrrrrr...bommm güzel olaylar oluyordu :D
 
#4
370dx alayım deme. Çok kötü bir flodu var. Teller penayla birlikte geliyor. Sahnede en fazla 10 parça taşıyabilirsin, çok ağır malesef. Fiyatını haketmiyor.
 
#5
Dostum bu bütçeye 2. el gitarlara bakarsın daha rahat edeceğine eminim niye mi söylüyorum bu fiyata sıfır ibanezler hiç iyi değildir.Ağacı Manyetikleri tremolosu ve sapı kalitesiz üretimdir.
 
#7
RG 370 DX 800 TL zaten sifiri , 400 TL butceyle nasil alsin arkadas. 2. el alabilir anca ve muhtemelen de o fiyata alabilecegi en iyi gitar odur. Yoksa o fiyat araliginda ne var ki Epiphone LP Goth var 2. el olarak herhalde. O da RG 370'ten daha agir olabilir muhtemelen. Butceni yukseltirsen 700 TL'ye falan baya guzel gitarlar bulabilirsin ama en kalite gitarlarin 2. eli 900-1000 TL'dir. 2 milyarlik bir gitari bile 1 milyara bulabilirsin. Bu butcelere cikamiyorsan da dedigim gibi en iyi cozum bence Rg 370 Dx almak. ucuza is kapanir.
 

Üst