Kız Arkadaşa Akustik Gitar Tavsiyesi?

'Akustik & Klasik Gitarlar' forumunda Episode13 tarafından 24 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. İyi akşamlar arkadaşlar yaş 17 arkadaşıma akustik elektro gitar almak istiyorum bende ibanez aeg8e var ona daha iyi bir şey 450 tl civarında bir şey almak istiyorum

http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=4875&gid=705

İbaneze sempatim olduğu için(rg2550 kullanıyorum) direk buna baktım ama arkadaş ibanez seviyosun diye ibanez alma direk araştır dedi bende sorayım dedim gerçi 450 lirayada ibanezden iyi bir gitar göremedim orada ama yinede sorayım ben kız arkadaşımda 4 senedir klasik çalıyor almak istiyorum yardım ederseniz sevinirim.

2. Fender veya gibsonun akustik gitarlarını tavsiye ederim.

3. Ucuz fiyata kaliteli akustik işinin piri Ibanez'dir. =) Kıza Cort hediye etmek biraz antipatik olabilir isim itibariyle... =))) İkinci el temiz Epi PR-5 bulabilirsen onlar da bu fiyat aralığının iyi gitarlarıdır.

4. 2. el Epiphone bak kesinlikle, güllü dalla pickguarları falan vardı bi kaç modelinin. İyi gider o, ayrıca iyidir Epiphone.

5. Gül, dal, diken falan bunlar hep Ibanez'in uzmanlık alanıdır. =) Misal Ibanez AW40CE-NT (ilk gitarım).

Klavyedeki desenin adı Vine Inlay bu arada. =)

6. Ibanezden nefret etmem nedeniyle hemen Epiphone örneği verdim. Isınamıyorum Ibaneze bir türlü. Epiphone iyidir Epiphone. :)

7. Ben ibanez rg2550 kullanıyorum kız arkadaşımada durmadan ibanez iyi ibanez kral ibanez bi tane dediğim için ondada bi sempati oluşmuştur ibaneze karşı ibanez almak istedim bende ibanez aeg8e akustik kullanıyorum memnunum ona biraz daha güzel bir gitar bakıyorum aslında

8. Takamine G serisi öneririm

9. En iyisi bir gitar dükkanına gidip sorman, orada entonasyonu düzgün bir gitar alman. Çok derinlere inmene gerek yok çünkü belli bir fiyata kadar ciddi bir ton kalitesi elde edemezsin. O bile yeter başlangıç için. Paran varsa iyi kalite Takamine al.

Bu Sayfayı Paylaş