kilink

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda kozmikbok tarafından 20 Haziran 2004 tarihinde açılan konu

1. izmirli punk grubu
    "sahibinin sesi" adındaki demoları mart 2004te çıktı.
    www.kilink.tr.cx adresinden sitelerini gezebilirsiniz ona göre
    yeni demolarıda yakında çıkar herhalde..

2. daha yeni olmalarına rağmen çok iyiler ve dahada iyi olcaklar... ben daha önce bu başlığı açmıştım ama bazı arkadaşlar sayesinde başlık kapanmıştı.. neyse bu bari kapanmasa.... şuanda faal olan punk gruplarının en iyilerinden bence.......

3. hiç dinlemedim fakat bassçılarını tanıyorum.ii birine benziyo.adore da tanışmıştık

4. bu arada grubun sitesinden grubun bikaç şarkısını indirebilirsiniz yada punkerland mp3 bölümünden
    yada böyle bişeyler ne bileyim..

5. mutlaka dinleyin kilink grubuna destek...... bu adamlar çok iyi olcaklar eminim.....

6. punk adına biseyler yapmaya calısan tek izmir grubu bazı dandik gruplar var o ayrı,
    bok atanlar oluyo ama bence böyle devam etsinler

7. mesajlarınızla doldurun burayı pölemik yapın, övün ,sövün mesaj atın

8. bu arada yeni şarrkıları kaydediyorlarmış da falan mışda filan mışda neyse beklicez görücez
    gerçi bugün sttüdyodaydılar dooru olabilir yada olmayadabilir

9. bide bi şarkıya klip çekilcek falan denmişti ama.......

10. öss ye çektiler ama montaj filan bişiler olcaktı

11. şu montaj işi bitsede izlesk klibi........

12. ben izledim görüntülerini eğlenceli bişiler çatıda matıda pogo mogo yapıolar davul filan tekmeliolar bakalım ne zaman bitcek

13. vay be güzel bişiy ozaman bak şimdi iyice merak ettim.....

14. sansayonel punk grubu klink daha önce forumda fırtınalar koparmışlardı... :)

15. canın sanatsal dehası metalikayla birlesince ortaya böle bi sahaser cıkmıs kutlarım basarılarının devamını dilerim

16. :D t-shirt yaptıralım herkes giysin.

17. izmirde punk konseri
    The A.Y.I.L.A.R. (İSTANBUL)
    KIRIK CİZGİ(ESKİSEHİR)
    KİLİNK(İZMİR)
    YER: ROİ BAR SAAT:19:00
    6 TEMMUZ SALI
    FİYAT: SUDAN UCUZ

18. bu konser için izmirde olmayı çok isterdim ama maalesef olamıyom.... :( :(

19. ben konseri turkrock un etkinlik bolumune yazdım. belki bi duyan gören olur.

20. konser katilim az olsada gruplarin muthis performansiyla super gecti

Bu Sayfayı Paylaş