kafaya takılan mikrofon tavsiye edebilir misiniz?

'Müzik Teknolojileri & Kayıt Forumu' forumunda ALLBAY tarafından 21 Haziran 2004 tarihinde açılan konu

1. selam arkadaşlar.ben hem şarkı söyleyip hemde bazı enstrumanlar çalmaya çalışıyorum :) elimden geldiğince.önceleri sennheizer'ın kafa tipi olan modelinden denedim ama pek memnun olmadım daha çok konuşma yapmak için uygun gibi geldi yada ben beceremedim.sormak istediğim hem kafa tipi hemde el tipi olan kaliteli mikrofon kitleri önerilerinizi rica ediyorum...

2. Sure Sm 56

3. shure Sm 58 kadın çorabı taktınmı cok manyak oluyor şaka degil baba bende bir de shure c 606 var onda da kadın çorabı var acaip filtre ediyor.

4. Butcen nedir bilmiyorum ama 200 dolara Rode NT 1A alabilirsin. Bu forumda bu mikrofonla ilgili epey yazdik daha once, istersen bir arama yap. Kesinlikle tavsiye ederim.

5. arkadaşlar galiba sorumu iyi soramamışım özür dilerim,ben kayıt için değil sahnede kullanmak için hem kafa tipi hemde el tipi yani ikisi bir arada olan telsiz mikrofon kitlerinden bahsediyorum...

6. Eğer telsiz tipi arıyorsan bildiğim Gemini UX1620MH var, iki kanal alıcı ünitesi, bir el telsiz mikrofonu ve bir de kafa tipi lavalier mikrofon. Fiyatı 170 sterlin civarında, http://www.studiospares.com 'da mevcut.

Onun dışında AKG C477'ye bak. Studiospares web sitesinde muhtelif olanları var.

7. Mahcem mis gibi birşeymiş o. Ucuz da bence.

8. mahcem teşekkür ederim.gemini'yi pek tanımıyorum,kullanan arkadaşlar varmı aramızda acaba?fiyatıda uygun...

9. sevgili allbay kafaya takılan mikrofon demişsin de:) aşağıdakinin fiyatına baksana.....

Artikelnummer: 22520
    Bezeichnung: SPL ATMOS 5.1
    Zusatz: Surround Mikrofonierungssytem
    Preis CHF: 40'900.00
    Preis EUR: 26'217.95

bu bir isviçre sitesinde tesadüfen görüp kafama takılan bir mikrofondur fiyatı gören herkes bana hak verecektir sanırım gel de kafaya takma :)))

merak edenler için sitenin adresi http://www.target-music.ch/shop.html

10. groovecan akşam akşam güldürdün ya..

11. Tam diyecektim; shure 58 veya Mahcem abinin dediği gemini ux1620mh... :D Çok pahalı değil yanlış hatırlamıyorsam SAYGILAR...

12. groovecan,sağolasın tam benim kafaya uygun bir kit bulmuşsun:)

Bu Sayfayı Paylaş