12. İstanbul Rock Festivali - Demo gönderimleri başladı -

'Forum Meydanı' forumunda judaspriestfan tarafından 5 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]


  İTÜ Rock Kulübünün 12 - 16 Nisan tarihlerinde bu sene 12.sini düzenlediği
  İstanbul Rock Festivali'nde sahne almak isteyen gruplar için başvurular başlamıştır. Başvurular için grup bilgilerinizle birlikte demonuzu en son 1 Mart 2010 tarihine kadar İTÜ Rock Kulübüne ulaştırmanız gerekmektedir. Demo Gönderen gruplar arasından seçici kurulunun seçeceği gruplar sahne almaya hak kazanacaktır.

  Sahne almak isteyen gruplar için koşullar şu şekildedir:

  - Demoların en geç 1 Mart 2010 tarihine kadar elimize ulaşmış olması gerekmektedir. Kayıtların gönderilebileceği posta adresi aşağıda belirtilmiştir. Tüm katılımcılara şimdiden başarılar dileriz.

  - Kayıtlarla birlikte grup elemanlarının ad soyadları, grup hakkında kısa özgeçmiş ve gruba ulaşabileceğimiz bir adet e-posta adresi ve telefon numarası gerekmektedir. Bu bilgileri eksik olan demolar kesinlikle dikkate alınmayacaktır.  - Seçici kurul kendi içinde önceden kararlaştırılmış kriterleri olan katılımcılar gibi amatör ruh ve profesyonel yaklaşıma sahip kişilerden oluşmaktadır.

  - Beste grupları kesinlikle tercihimizdir.

  - Kanal kayıt teknolojisinin yanıltıcılığı dolayısıyla herhangi bir hataya sebebiyet vermemek için hücum kayıtlar seçmelerde öncelikli olacaktır.

  - Önemli olan jazz, punk ya da thrash yapılması değil, yapılan müziğin kaliteli olmasıdır. Tarzı yüzünden hiçbir grup sıkıntı çekmemeli, başvurmaktan kaçınmamalıdır.

  - Kayıtları bize ulaşan gruplar, kargoda yaşanan aksaklıklara önlem amacı ile bizden e-posta yoluyla kayıtlarının teslim alındığına dair haber alacaklardır. Bu nedenle kendisine e-posta göndermediğimiz grupların kayıtlarını tekrar göndermeleri önemle rica olunur.

  - Gönderilen Demo CD’leri, grup seçilse de seçilmese de iade edilmeyecektir.

  - Festival 12-16 Nisan 2010 tarihlerinde gerçekleşecek, konser performansları 12-16 Nisan 2010 ’da açıkhavada yapılacaktır.

  Sorularınız için morhunozbay@gmail.com adresini kullanabilirsiniz.

  Demolarınızı göndereceğiniz adres:
  İTÜ Ayazağa Kampüsü, Kültür ve Sanat Birliği Binası, Rock Kulübü, 34469, Sarıyer/İSTANBUL

  Festival resmi sitesi: http://www.istanbulrockfestivali.com/
   
 2. Sitenizde sorun var sanırım acılmıyor
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş