The Cage Within - Metalcore / Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda elektromania06 tarafından 14 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. The Cage Within


  Ankaralı Metalcore grubu The Cage Within 2008 yılının ilk aylarında Cem, Can ve Tarhan'ın girişimleriyle kuruldu.Ali ve Serkan'ın gruba dahil olmasıyla kadrosunu tamamlayan grup hızlı bir şekilde cover ve beste çalışmalarına başladı.


  Konser repertuarını kısa sürede tamamlayan The Cage Within ilk konserini 15 Şubat'ta Ankara'da Gölge Bar'da verdi. İzleyicilerden yoğun bir şekilde gelen olumlu tepkiler grubun çalışmalarını hızlandırdı.

  Grubun repertuarında kendi bestekerinin dışında ; Lamb of God , As I Lay Dying , Trivium , August Burns Red , Killswitch Engage gibi grupların şarkıları yer almaktadır.  Hazırlıklarını kendi studyosunda yapan The Cage Within,tamamlanan bestelerinin kayıtları için sürekli çalışmaktadır.


  Mevcut Kadro ;

  Cem Taylan - Vokal
  Tarhan Tanrıkulu - Bateri
  Serkan Tüylüoğlu - Gitar
  Can Taylan - Bas Gitar
  Ali Mete - Gitar
  http://www.myspace.com/thecagewithin  Myspace profilimizden grubumuzla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilir, konser tarihlerimiz öğrenebilir ve bestelerimizi dinleyebilirsiniz. Teşekkür ederiz
   
 2. İstanbul'da sizi dinlemek isterim, vokale bayıldım, başarılarınızın devamını dilerim.
   
 3. Yarınki konserde görüşmek üzere.
  WiP başarılar diler.
   
 4. 14 Mart Pazar günü yeni besteler ve cover şarkılarla Yolcu Bar ( Ankara ) ' da sahnedeyiz
   
 5. THE CAGE WITHIN 17 Nisan Ankara Nedjima Bar'da gerçekleşecek Graveyard Organizasyonunda Cenotaph, Trusted, Since yesterday, Securis ve Ancestry ile sahne alacak!
  Kaçırmayın!
  [​IMG]
   
 6. 17 Nisanda Nedjima'da Sahnedeyiz
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş