Darbe "Paranoyası"

illnino demiş ki:
Haklısın!! Gençlik kollarında ki bir genç koskoca T.C Başbakınının idamında çoook önemli bir rol oynamıştır.
yani sıkıntı sandalyeye tekme atmamış olmasıysa haklısın ama beniim derdim mantalitenin kavranılması onun anlaşılması.demek istediğim mantık olarak karşıt görüşün darbe sonrası idamını destekleyebilecek bir mantalitenin siyaset yapmasının tehlikeleridir.bunu dikkate alarak konuşmak lazım kanısındayım...

metalcafe demiş ki:
Futbol takımı tutuyorsun partimi belli değil. CHP formasıda çıkar yakında.

Muhahaha bana diyene bak! Başbuğ'un açıklamasını dinlemeden, sırf ne kadar "muhalif" olduğunu yırtınarak göstermeye çalışıp çemkiren, sonra yanlışlığı yüzüne vurulunca, "yok cnn türk altyazısı öyleydide kem küm" diye kıvırmaya çalışıp kıvıramayan insan. Seni ciddiye almayı bıraktım o andan sonra.Sadece saçmalıklarına cevap yazıyorum.

illnino demiş ki:
metalcafe demiş ki:
Futbol takımı tutuyorsun partimi belli değil. CHP formasıda çıkar yakında.

Muhahaha bana diyene bak! Başbuğ'un açıklamasını dinlemeden, sırf ne kadar "muhalif" olduğunu yırtınarak göstermeye çalışıp çemkiren, sonra yanlışlığı yüzüne vurulunca, "yok cnn türk altyazısı öyleydide kem küm" diye kıvırmaya çalışıp kıvıramayan insan. Seni ciddiye almayı bıraktım o andan sonra.Sadece saçmalıklarına cevap yazıyorum.

Teşekkür ederim sende olmasan benim saçmlıklarımı kim ciddiye alacak =)

Bir üst mesajdan böyle bir anlam çıkardın ya, resmen helâl olsun...:)

illnino demiş ki:
Muhahaha bana diyene bak! Başbuğ'un açıklamasını dinlemeden, sırf ne kadar "muhalif" olduğunu yırtınarak göstermeye çalışıp çemkiren, sonra yanlışlığı yüzüne vurulunca, "yok cnn türk altyazısı öyleydide kem küm" diye kıvırmaya çalışıp kıvıramayan insan.

Seni ciddiye almayı bıraktım o andan sonra.Sadece saçmalıklarına cevap yazıyorum.

commander demiş ki:
Bir üst mesajdan böyle bir anlam çıkardın ya, resmen helâl olsun...:)

illnino demiş ki:
Muhahaha bana diyene bak! Başbuğ'un açıklamasını dinlemeden, sırf ne kadar "muhalif" olduğunu yırtınarak göstermeye çalışıp çemkiren, sonra yanlışlığı yüzüne vurulunca, "yok cnn türk altyazısı öyleydide kem küm" diye kıvırmaya çalışıp kıvıramayan insan.

Seni ciddiye almayı bıraktım o andan sonra.Sadece saçmalıklarına cevap yazıyorum.

Bana mı diyorsun metalcafeye mi? Bana diyorsan eğer, yazdığımla ilgili konuda yaşanan bombayı kaçırmışsın abi. ;)

Mesajım metalcafe'ye idi illnino...

Sen demisşsin ki, "Seni ciddiye almayı bıraktım o andan sonra. Sadece saçmalıklarına cevap yazıyorum."
Gelen cevap: "Teşekkür ederim sende olmasan benim saçmalıklarımı kim ciddiye alacak"

Her şey açık seçik ortada...
Ortada garip bir mantık olduğu için o mesajı yazmıştım...
Nedense saol diye bir cevap geldi...:)

"Sivil Darbe"'nin ayak sesleri mi?

Kapak956.jpg

belki bigün tam bağımsız olur bu ülke ama hiç sanmıyorum çünki bu ülke tamamen avrupa tarafından yönetiliyor insanlarımız gözlerini açsa bunu daha iyi görebilecekler bi çok kamu alanlarımız özelleştirildi en degerli şirket ve kurumlar ptt telekom limanlar aslında bu olaylar çok önceden planlanmış ve savaşmadan içten içe ülkeye hakim olmak isteyen dier ülkeler bu şekilde amaçlarına ulaşmıştır şuan her şekilde ülkemiz bu dış yatırımcı adı altında ülkemize girip ülkenin yapısını deiştiren ve kafalarına göre alanlara sahip olan insanlar bizleri bile bizlerin haberi olmadan yönetiyorlar yazık atalarımızın kemikleri sızlıyor zamanında turgut özal avrupa ülkelerine türk iş adamlarını toplayıp bu şekilde yatırım adı altında girişim yapacaktıki süikaste kurban gittii bu ülke için iyi bişey yapmak isteyenlerin hiç biri şuan hayatta deil neden??

Geri