motif ten 300dolara rode-nt1 aldım nasıl sizce fiyatı?ve ...

böyle bir girişim için bende teşekkür etmeyi bir borç bilirim,yanlız böyle bir olayın ayrı bir başlık altında sabit duyuru olması gerektiğini düşünüyorum,başka bir başlık altında diğer arkadaşların erişebilirliği düşük olur bu konuya.

Old_Style demiş ki:
böyle bir girişim için bende teşekkür etmeyi bir borç bilirim,yanlız böyle bir olayın ayrı bir başlık altında sabit duyuru olması gerektiğini düşünüyorum,başka bir başlık altında diğer arkadaşların erişebilirliği düşük olur bu konuya.

Yerinde bir uyari.

ZEOS,

MBox'u bizden mi sipariş etmiştin bilmiyorum ama geçen hafta Mbox'lar geldi. Ben tatilde olduğum için alıp almadığını bilmiyorum (Gerçi almışsan bile bilemem çünkü seni yanlızca ZEOS olarak biliyorum :roll: )

Bilginize...

Mahcem abi; bu yurt dışından malzeme ayarlama olayını hazırladın, ayrı bi başlıkta açtın da ben mi bulamadım? Ya da hala hazırlık aşamasındamı acaba?

mahcem abi şimdiden yapacağın güzel işler için teşekkürler.

Zeos aynı şeyleri ben de yaşadım. Bir ses kartı aldım (192m). Senin ki gibi daha önceden kullanılmış olduğu biraz dikkat edilince anlaşılır durumda idi. Kart ile işletim sistemini ayağa kaldırmak için 3 hafta uğraştım nafile. sistem sürekli crash ediyordu. Kartı geri vermeye karar verdim.

Sana da bu durumda yii haber; motif zorluk çıkarmıyor. Kartı kurmayı başaramadım :) diye geri verdim ve geri ödemeyi yaptılar. İçin rahat olsun, sinmezse içine böyle bir olay yapabilirsin sende .

Ben kendime popfilter yaptım istersen anlatırım.

saygılar

apollon demiş ki:
ZEOS,

MBox'u bizden mi sipariş etmiştin bilmiyorum ama geçen hafta Mbox'lar geldi. Ben tatilde olduğum için alıp almadığını bilmiyorum (Gerçi almışsan bile bilemem çünkü seni yanlızca ZEOS olarak biliyorum :roll: )

Bilginize...
Sizden aldım tabiki.Çok teşekkür ederim geldiğinin ertesi günü zannediyorum yola çıkmıştı ve şuanda kullanıyorum.Fakat, feci bir cızırtı var n-force2 sistemimle siemens laptop a bagladım zannediyorum sis chipsetli.onda da aynı sarkmalar mevcut bu arada mikrofon amfisini(phantom-m-box ın kendi üzerindeki) açınca gürültü cok cogalıyor kapatınca bayagı bir azalıyor cızırtı yalnız bnun sistemile alakalı oldugunu düşünüyorum.Bu arada laptop arıyorum ancak hangi laptop ile o gürültüden kurtulabilirim onu merak ediyorum...Ayrıca mikrofonu bagladığım anda o gürültü baslıyor cok ilginç bir şekilde..yani artıyor demek daha dogru.Sesler hdd sesi, mouse un kıpırdama sesi filan gibi sesler.
Ancak seskartınan pek bir şüphem yok..Protools da harika..
Öneri ve yardımlarınızı bekliyorum..Digi design sitesinde dell8500 öneriyor ama benim laptop baktıgım yerde d505 filan var centrino 1.5 işlemcili..

Multimedia uygulamasi icin Laptop olayinda centrino tuzagina dusmeyin. Onlar low power consumption icin tasarlanmis cpular, multimedia uygulamalari icin degil.

Arkadaşlar aradaki zamandan dolayı kusura bakmayın, FedEx ve TNT Express ile geçen hafta görüştüm, her ikisi de ayrı şeyler söylüyor ama aşağı yukarı aynı kapıya çıkıyor, şu anda neticeyi yazıya döküyorum, kısa bir süre sonra size bildireceğim.

Sevgiler.

Geri