Pokerhead

abe grupta iş var. merak etmeyn bidahaki kayıtlar daaa bi gsl olur. siz moralinizi bozmayn bu yolda ilerleyn. Bu arada utku, bi dinneyici gözüyle baktıımda davullar baya gslde çok atak yapıo ya, tarza cok uymuo ama heralde grupca konusmusnzdr bunları. oytun senin sesine tapıorm zaten, ipnesn olm sen, bende nie ole ses yok yaaa?? nese ilerde küçüklük arkadaşm die die hava atarm ben kızlara :p

Demonuzu dinledm sıkı besteler var. Devamının gelmesini dilerm. Bu kayıtlar detaydanmı çıkma? hayret kayıt kalitesi çok kötü? Maalesef aynı şey bzmde başımıza geldi. Davul sesleri çok yüksek!Neyse beyler size başarılar!
Darısı başımıza!

Bu arada kirlenmişe türkçe söz yazdıınız doğrumu?
Oytunun yalancısıyım :)

Dediğim gibi biz bu kayıda hazırlıksız -çalışamadan- girdik. gerek benim öss sınavım gerek Bulent'in Oytun'nun sınavları çalışmamızı yavaşlattı. Benim dinlediğim müzik apayrı. Haliyle yazılan davullar diğerleriyle pek uyumlu olmadı. Kayıtdaki davulları kayıt günü yazdım denebilir :roll: :bilmem canlı performanslarımızda ve gelecekteki kayıtlarımızda çok daha farklı ve orjinal davullar olucak... yorumlarınız için teşekkürler. :taptim

Utku yerden göğe kadar haklı buluyorum seni. Hazırlıksız yakalanan bir tek siz değildiniz aynı olaylar bzim de başımızdan geçmedi değil. Fakat çok sinirlendim şu Volkan abi'ye(<--detay müzik)insan bi söyler be kardeşim. Davul zilleri çok yüksek diye. Ben azaltmasını bilirdm Gerçi kendisi pek sallamadı bzm kaydımızı çünkü hücum kayıttı ama insan sinir oluyor işte hücum yada değil işin içinde emek var EMEK! biz emek sarfediyoruz oraya gdip para ödüyoruz.(Her müzik ile uğraşan arkadaşlarımız gibi) İş gereği bile olsa bize en kaliteli kayıtı ve ilgiyi göstermek zorunda. Amatör grup olabiliriz ama kayıt'ın fiyatı atıyorum 80milyonsa(hücum) aynı ilgiyi profesionel gruba gösterdiği bgi biz amatör gruplarada göstermesi lazm bence.

Sizlere başarılar dilerim. Yeni cd'nizi sabırsızlıkla bekliyorum. Güzel e laf yok gerçekten başarılı besteleriniz var.Tebrik ediorum

kendinize iyi bakın eyvallah... BuRaK

Ya kim ne derse desin bence kayıtın kötü oluşunu sadece detaya balayamayız öyle yapıcak olsak bidaki kayıtlarda pek deişen bişey olmaz. Mesela şimdi dineyince anıyorum ki benim bazı gitar tonlarım oturmamış... Sonuçta detay taş gibi kayıtlar yapmış bi studyo Volkan abi biraz daha yardımcı olabilirdi doğuru ama yapıcak ve dicek fazla bişey yok. Utku yeterince hazır deildik derken haklı ama yinede bize fazladan bir tecrübe oldu ve iyi oldu. Tepkilerde fena deil zaten. Şu an bi konser projesi var Overdose la birlikte eyer o gercekleşirse herkezi bekliyor olucaz, haberleri forumdan takip edebilirsiniz...

Yorumlarınız için teşekürler.Demo kayıtlarını dinlemek isteyenler ya bana e-maildan ulaşabilirler [email protected] yada benden bulabilirler.
5indeki konsere hepinizi bekliyoruz yeni kadroyla ilk konserimiz olucak. Arkamızdan konuşanlarında hepsini bekliyoruz. HeMdE bÜyÜk ZeVkLe :twisted:

hmm daha yeni farkettim bu topici. devam etme kararı almanız çok iyi, yeni kadro da öyle, bir şekilde cd ulaştırın da müzikal yorumlarda da bulunayım :)

konsere geliyoruz tabi ki.

merhaba beyler
daha dinlemedim ama diyecek bişey yok
oytun'un sesi çok güzel
utku da iyi çalar davulu
gerisini şarkıları dinlemeden getiremem
ha bu arada orçun'la çalışıyor musunuz?
hepinize selamlar.

Hayır Orçun kendi grubu içinde çıkan sorunlardan dolayı bugün gruptan ayrılma kararı aldı. Bugün yeni bir basçı buldu kendisi gayet iyi. Konsere yetişecek umarım. Herşey yolunda umarım bozulmaz. Umut uzun zaman oldu sesini duymayalı çok sağol yorumların için. EN kısa zamanda sana ulaştırım demoyu. Konserde görüşmek dileğiye...

Hayırlısı olsun kardeşler... İnşallah güzel bir konser geçirirsiniz. Bzde sizi bu mutlu gününüzde yanlız brakmamaya çalışır geliriz. Ne diyelim biz bu piyasada en çömezleriz aranızda fakat yeni vokalde geldi darısı başımıza diyorum beraber konserlere çıkmayı arzularız! Kendinize iyi bakın!

Bide şu konserin Yerini/gününü/saatini tam olarak iletirseniz forumda sevinirim...

Hadi bakalm hayırlısı.

8 bucuk ta başlıyo işte ilk biz çıkıyoruz zaten afişler basılıyor salı günü her tarafta görebilirsin. Adamları toplayın gelin gaza ihtiyacımız var. İyi bir performans şart. Kendimize güveniyoruz. Sizin yeni vokalle başarılar bakalım ne bok yapacak. Kendinize iyi bakın backstage kardeşler ve burak. Eyvallah

saat 8 gibi Biziz e bekliyoruz herkezi. Umarim iyi bi konser olur herkez memnun kalır... Oldukça sert ve gaz olucak inşallah aksilik çıkmazda güzel bir performans olur herkeze şimdiden iyi eylenceler...

Geri