Pokerhead

artik grubumuzun bir KLAVYECISI var. Omer kardesimiz calmayi kabul etti. Super olucak. Klavyeye uyarli yeni sarkilar uzerinde calismaya baslicaz ve yakin zamanda olucak olan bir konserde umarim klavyenin farkini anlamamiz mumkun olacak! Artik Him den sarkilar calmaya baslamayi dusunuyoruz. Bestelerede klavye uyarlamaya calisacagiz. Ilginize duyrulur.Grup kisa zamanda cok buyuk degisikler gecirdi. Umarim faydasini goruruz...:) Hepinize hurmetler sevgiler

Pokerhead vokal
Oytun

Nedir bu him sevdası?

Yapmayın beyler damarıma bastınız Him den iyisi var tabii. Saymakla bitmez ulan :)

Ömeri bilirm binlerce defa dinledim piano çalarkene klavyeyi de kıvırır o herif! Yahu beyler grup gittikce yavru gibi oluyo. Ben işte burda bülent'i tebrik ederim adam sıfırdan başladı grup kurmaya önce oytunla başlayan ikili devamını getirdiler. Neyse fazla laf kalabalıına gerek yok. Güzele laf yok devam devam... :twisted:

Saygılar kardeşlerim kendinize iyi bakın!

Him konusunda buraa katılıorum :) Burakçım çok saol ama bnm şansım douru insanları bulmak deil douru insanların bni bulmasıydı. Utkunun hakkı da çok var Pokerhead de bestelere yazdıı partisyonlar gerçekten çok spesial buluorum herif işini iyi bilio :)) Oytunun ses rengine zaten laf yok... Basçı emirde gayet ii çalıo. Ömere gelinje onu bnde Chopin çalarken dinedim çok beyendim bizimkilerde isteinje geldi gruba...

valla klavye iyi olacak gibi HIM çalma fikrinizi de beendim çalın tabi ama artık bi konser istiyoruz arkadaşlar fanları bu kadar bekletme hakkınız yok netse inşallah kısa bi süre içinde konser olur bizde şöyle kıyasıya eyleniriz neyse grup elemanlarına iyi çalışmalar diyorum sizi öpüyorum

Golgota sağol yorumların için. Büyük ihtimalle iki hafta sonra falan yine bizizde bir konser olucak. Kesin değil ama olursa çok sağlam bir playlistle çıkıcaz sahneye. Benim doğumgünümde de tek hgayalım dağıtmak ortalığı çünkü ben kendimi çok hazır hissediyorum. Zaten himler benim isteklerimdi yoksa grup çok sempatik bakmıyodu. BEN TAPIYOM NAAAPİİM???Nese Gözüşürüz saygılar sevgiler:)

Pokerhead vokal
Oytun

Salak tabi bendim o kadar baardım arkandan çakmadın kim olduğunu hehe. Nese olum beraber verelim bi konser artık gidiyon yakında. Kendine iyi bak birdaha da birisi taksiden sana bağırırsa BAK! ;)

Bülent bana katılmana sevindim fakat yanlış anlaşılmasın ben utkunun ve bassist emir in hakkını yemek istemem tabiki isteyeninde karşısına çıkarımm! Fakat ben seni uzun zamandır tanıdığım için gtara yeni başladığın yıllardan bahsediyorum :)
biz yunus ben mali bir gruptuk ve solist arıyorduk bak 2 senede anca kıcımızı başımızı yırtıp anca bulabildik. Benim deyinmek istediğim konu sen Gitara başladın, geliştin, oytunla çalışmaya başladın, sonra veto yu kurdun(uz), ve şimdi de Bülent,Oytun,Utku,Emir,Ömer 5lisiyle karşımıza çıktınız biz pek bir gelişme saglayamadık sıfır çizdik 2 senedir etrafımızda yani benm demek istediim seni takdir ediyorum 2 senede (yanılıyorsam düzeltin) yada 3 sende bu kadar gelişmenin önünde ben eğilirim abii! :p

Sizin başarılarınızın devamını diliyorum...

Saygılar :twisted: Burak... :twisted:

Burakçıım çok saol hep birlikte geliştik işte ama daha kendi istedimiz yerde deiliz o günlere gelene kadar ölümüne çalışacaız hep birlikte

Burak çok sağol ancak dediklerinin bazılerine katılmıyorum. Sonuçta sizde bir grupsunuz bunu asla unutmayın. Siz fırsatların size gelmesini bekliyorsunuz ancak fırsat yaratmak için hiç birşey yapmıyorsunuz. Biraz uğraşmanız lazım. Araştırın soruşturun insanlarla konuşun yardım alın harıl harıl organizasyon yapın ve durmadan konser'e çıkın.Sanki biz çok konserlere çıktık. Hayatımızda 3 tane konsere çıktık ve 1'i yeni pokerheadleydi. O konser için çalışmamıştık bile. Ancak yapacağımıza inanmıştık ve bütün yüreğimizle çıkmıştık sahneye ve kafalarımız yukarıda sahneden inmiştik. Koçum bak grubunuz harika elemnalarda piskopat ancak biraz çalışın. Fırsat yaratmaya çalışın. Biz bülentle yolumuzu çizdik mesela gelecekle ilgili. Seneye biz olmadığımızdan dolayı geleceğe yönelik kesin planlarımız var ve buda olucak. BÜtün planlarımız hedeflerimiz aynı. Bir grupta bence önemli olan planlı gitmek. O plan dışına çıkmamaktır. Bunun sayesinde amacınıza ulaşabilirsiniz. Bülentin dediği gibi bizim daha hedefimize ulaşabilmemiz için çok çok çok ama çoooooook uzun yıllar lazım. Ama herşey için geçerli bu. Yeterki inan. ARkadaşlarına güven ve en önemlisi kendine güven. Aklını kulan fırsatları değerlendir. Müzik budur. Sende busun. Hadi kendine iyi bak sakın yanlış anlama sadece gerçekler bu. Bende bunu sölemek zorundayım çünkü bana öle geliyorki burak sen benim gibi düşünsen bile grubunda başkaları böyle düşünmüyor...Sen anladın beni

Pokerhead vokal
Oytun

Anladım kardeş zaten bir çok soru işareti Utku ve senin sayende kalktı kafamdan. hata etmişiz benim kanaatimce mali ve yunus ne düşünür hala bilmem bz bekleyelim çalışalm en bomba halimizle çkalım istedik grupça. Eer 1 konser kötü gderse milletin kafasına b..tan grup olarak yerleşmekten korkmuştuk ama ben bu piyasanın böyle işlemediğini anladım artık iyi kötü konser projelerine giriyoruz sizleri ve tüm ilgilenenleri de bekleriz artık amaç deneyim kazanmak sahne performansının çıtasını tutabileceğimiz en yüksek yerde tutup kendimizi geliştrmek. :D

Herkese saygılar,yorumlarınızı ve öğütlerinizi bekliyorum.

Bu arada bülent en kısa zamanda prova yaparsak (büyük ihtimal Detay'da) sana haber verirsem gelirmisin. Galiba söylemek istediğin birkaç şeyler vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Bekleriz...

valla oytun siz böyle iyi olduktan sonra benim yorumlarım tabiki sizin iyiliğiniz için sonuçta çok iyi bu grupsunuz ve özellikle kendi yapmış olduğunuz besteler beni çok etkiledi ve gerçekten pokerhead hayranlığı oluştu bende aynı zamanda yeni konserinizi sabırsızlık ve merakla bekliyoruz bütün grup elemanlarına özellikle UTKUya başarılar sevgiler saygılar

Geri